Tenis-Wimbledon: Semjan neuspel v 1. kole kvalifikácie

Londýn 17. júna (TASR) - Slovenský tenista Marek Semjan neuspel v 1. kole kvalifikácie na grandslamový turnaj vo Wimbledone. Na tráve All England Clubu prehral s domácim Britom Alexom Bogdanovicom v dvoch setoch 6:7 (5) a 3:6. kvalifikácia - 1. kolo: Ale
17. 06. 2013

Tenis: Navarrová postúpila do 2 . kola turnaja WTA v Hertogenboschi (3)

Rosmalen 17. júna (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Lauren Davisová (USA) - Andrea Hlaváčková (ČR) 6:3, 6:4, Stefanie Voegelová (Švajč.) - Julia Putincevová (Kazach.) 7:5, 4:6, 7:5, Irina Beguová (Rum.)

Tenis: Voegelová postúpila do 2 . kola turnaja WTA v Hertogenboschi (2)

Rosmalen 17. júna (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Lauren Davisová (USA) - Andrea Hlaváčková (ČR) 6:3, 6:4, Stefanie Voegelová (Švajč.) - Julia Putincevová (Kazach.) 7:5, 4:6, 7:5 UPOZORNENIE: Správa je rozšírená o ďalší výsledok jp mfHolandsko-Tenis-WTA-Hert

Tenis: Davisová postúpila do 2 . kola turnaja WTA v Hertogenboschi

Rosmalen 17. júna (TASR) - Američanka Lauren Davisová postúpila do druhého kola tenisového turnaja WTA v holandskom Hertogenboschi, keď v prvom kole vyradila Češku Andreu Hlaváčkovú v dvoch setoch 6:3, 6:4. dvojhra - 1. kolo: Lauren Davisová (USA) - Andr

Tenis: Lorenzi postúpil do 2. kola turnaja v Hertogenboschi (2)

Rosmalen 17. júna (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Guillermo Garcia-Lopez (Šp.) - Victor Hanescu (7-Rum.) 6:4, 6:3, Andrej Kuznecov (Rus.)

Tenis: Gimero-Traver podľahol v 1. kole turnaja v Hertogenboschi Kuznecovovi

Rosmalen 17. júna (TASR) - Ôsmy nasadený Španiel Daniel Gimeno-Traver podľahol v prvom kole tenisového turnaja ATP v Hertogenboschi Rusovi Andrejovi Kuznecovovi v dvoch setoch 6:7 (4), 3:6. dvojhra - 1. kolo: Guillermo Garcia-Lopez (Šp.) - Victor Hanescu

Tenis: Na čele rebríčkov Djokovič a S. Williamsová, Cibulková 18., Kližan 35.

New York 17. júna (TASR) - Na čele svetového rebríčka ATP je Srb Novak Djokovič, pred Britom Andy Murryaom a Švajčiarom Rogerom Federerom. Slovákovi Martinovi Kližanovi patrí naďalej 35. miesto a Lukáš lacko klesol o tri priečky a je 79. Ženskému rebríčku

Tenis: Brands postúpil do 2. kola turnaja ATP v Hertogenboschi (2)

Rosmalen 16. júna (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Robin Haase (Hol.) - Leonardo Mayer (Arg.) 4:6, 6:1, 6:4, Daniel Brands (Nem.)
16. 06. 2013

Tenis: Murray vyhral turnaj ATP v londýnskom Queen's Clube (2)

Londýn 14. júna (TASR) - Britský tenista Andy Murray vyhral v nedeľu finále dvojhry na turnaji ATP v londýnskom Queen's Clube. na anglickej tráve v príprave na grandslamový Wimbledon zdolal ako nasadená jednotka turnajovú päťku Marina Čiliča z Chorvátska

Tenis: Federer vyhral šiestykrát turnaj ATP v Halle:"Teší ma, že som vyhral" (3)

Halle 16. júna (TASR) - Najvyššie nasadený Švajčiar Roger Federer triumfoval v nedeľu vo finále tenisového turnaja ATP v Halle (tráva, dotácia 779. 665 eur). V boji o titul si poradil s Rusom Michailom Južnym v trojsetovej bitke 6:7, 6:3 a 6:4. Bývalá sv

Tenis: Murray vyhral turnaj ATP v londýnskom Queen's Clube