Tenis: Ostapenková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dubaji (4)

Dubaj 20. februára (TASR) - Ukrajinská tenistka Anhelina Kalininová vyradila v 1. kole turnaja WTA v Dubaji nasadenú desiatku Veroniku Kudermetovovú z Ruska 6:3, 5:7, 7:5. Na podujatí v Spojených arabských emirátoch skončila aj jedenástka Beatriz Hadd

20. 02. 2023

Tenis: Murray postúpil do 2. kola turnaja ATP v Dauhe (3)

Dauha 20. februára (TASR) - Austrálčan Jason Kubler postúpil do 2. kola dvojhry na tenisovom turnaji ATP v katarskej Dauhe. Jeho súper v prvom kole Rus Aslan Karacev skrečoval za stavu 6:7 (4), 0:1 zo svojho pohľadu. Austrálčan Christopher O´Connell zd

Tenis: Bublik zdolal Krajinoviča v 1. kole turnaja ATP v Marseille

Marseille 20. februára (TASR) - Kazach Alexander Bublik zvíťazil v 1. kole dvojhry na tenisovom turnaji ATP v Marseille nad Srbom Filipom Krajinovičom 5:7, 6:3, 6:4.

Tenis: Putincevová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dubaji (3)

Tenis: O´Connell zdolal Verdasca v 1. kole turnaja ATP v Dauhe (2)

Tenis: Davisová a Sasnovičová postúpili do 2. kola turnaja WTA v Dubaji (2)

Tenis: Kubler postúpil do 2. kola turnaja ATP v Dauhe po skreči Karaceva

Tenis: Klein postúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP v Marseille

Marseille 20. februára (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Klein zvíťazil vo finále kvalifikácie dvojhry na turnaji ATP v Marseille nad Maďarom Zsomborom Pirosom 7:5, 6:1 a postúpil do hlavnej súťaže.

Tenis: V Dubaji vypadli v 1. kole Kudermetovová i Haddadová Maiová

Tenis: Swiateková vedie rebríček WTA, Schmiedlová sa posunula na 88. pozíciu

Londýn 20. februára (TASR) - Poľská tenistka Iga Swiateková naďalej vládne rebríčku WTA. Na konte má 10.900 bodov. V prvej desiatke prišlo k jednému posunu, keď Američanka Jessica Pegulová preskočila Tunisanku Ons Jabeurovú na 3. miesto.

Tenis: Djokovič vedie rebríček ATP, Molčan klesol na 54. miesto

Londýn 20. februára (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič je aj naďalej na čele rebríčka ATP. Jeho bodový stav sa nezmenil, na konte má 7070 bodov. V prvej desiatke prišlo k jedinej zmene, posunul sa do nej z 11. priečky Rus Daniil Medvedev. Najvyšši

Tenis: Fritz potvrdil post nasadenej jednotky a triumfoval v Delray Beach

Delray Beach 20. februára (TASR) - Americký tenista Taylor Fritz sa stal víťazom domáceho turnaja ATP v Delray Beach. Najvyššie nasadený hráč zdolal vo finále Srba Miomira Kecmanoviča 6:0, 5:7, 6:2.