Tenis: S. Williamsová vyradila Na Li vo štvrťfinále turnaja WTA v Miami (4)

Miami 26. marca (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová postúpila do semifinále prestížneho turnaja WTA v Miami. Turnajová jednotka, osemfinálová premožiteľka Slovenky Dominiky Cibulkovej zvíťazila vo štvrťfinále nad piatou nasadenou Na Li z Číny v
26. 03. 2013

Tenis: Gasquet vyradil Almagra vo 4. kole turnaja ATP v Miami (3)

Miami 26. marca (TASR) - muži - dvojhra - 4. kolo: Richard Gasquet (8-Fr.) - Nicolas Almagro (10-Šp.) 6:7 (3), 7:5, 7:6 (3), Jürgen Melzer (Rak.)

Tenis: Melzer postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Miami

Miami 26. marca (TASR) - muži - dvojhra - 4. kolo: Jürgen Melzer (Rak.) - Albert Ramos (Šp.) 2:6, 6:3, 6:3, David Ferrer (3-Šp.)

Tenis: Ferrer vyradil Nišikoriho vo 4. kole turnaja ATP v Miami

Miami 26. marca (TASR) - muži - dvojhra - 4. kolo: David Ferrer (3-Šp.) - Kei Nišikori (13-Jap.) 6:4, 6:2 lh msUSA-Tenis-ATP-Miami-4.kolo-výsledok-#

Tenis: Štěpánek sa po operácii vracia do českého daviscupového tímu

Praha 26. marca (TASR) - Tenista Radek Štěpánek sa po absencii zavinenej operáciou krku opäť vracia do českého daviscupového tímu. Tridsaťštyriročný hráč, ktorý podstúpil operáciu 28. januára, figuruje v nominácii českého výberu na štvrťfinálový zápas D

Tenis-DC: Vo francúzskej nominácii na Argentínu Tsonga i Gasquet

Paríž 26. marca (TASR) - Kapitán francúzskej reprezentácie Arnaud Clement nominoval do aprílového štvrťfinálového stretnutia Davisovho pohára tenistov s Argentínou Jo-Wilfrieda Tsongu, Richarda Gasqueta, Juliena Benneteaua a Michaela Llodru. Informovala

Tenis: Brit Murray postúpil v Miami do 4. kola, ďalej aj Berdych s Tsongom

Miami 26. marca (TASR) - Na tenisovom turnaji ATP v Miami postúpil do 4. kola druhý nasadený Andy Murray z Veľkej Británie. V treťom kole zvíťazil nad Bulharom Grigorom Dimitrovom po výsledku 7:6, 6:3. Postúpil aj Čech Tomáš Berdych po výhre nad Kolumbij

Tenis: Cibulková sa teší na antuku, prvý turnaj odohrá až po Fed Cupe v Moskve

Miami 26. marca (TASR) - Slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková má za sebou prvú tretinu sezóny, ktorej vrcholom bola finálová účasť na turnaji WTA v austrálskom Sydney. Zverenka trénera Mateja Liptáka sa už teší na antuku. Prvý turnaj na svojom

Tenis: A. Radwaňská postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Miami (6)

Miami 24. marca (TASR) - muži - dvojhra - 3. kolo: Richard Gasquet (8-Fr.) - Michail Južnyj (28-Rus.) 6:3, 6:4, Nicolas Almagro (10-Šp.)
25. 03. 2013

Tenis: Cibulková po prehre so S.WIlliamsovou:"V 3.sete ma nepodržal servis (4)

Miami 25. marca (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková bola v osemfinále dvojhry na prestížnom turnaji WTA v Miami blízko k senzácii, keď po výbornom výkone viedla nad najvyššie nasadenou svetovou jednotkou Serenou Williamsovou 6:2 a 4:1. Favoriz

Tenis: Seppi postúpil do 4. kola turnaja ATP v Miami (5)

Tenis: Cibulková nevyužila v Miami proti S. Williamsovej vedenie 6:2, 4:1 (3)