Tenis: Isner na turnaji v Delray Beach postúpil do štvrťfinále

Delray Beach 1. marca (TASR) - Na tenisovom turnaji v Delray Beach postúpil Američan John Isner do štvrťfinále. V 2. kole si ako nasadená jednotka poradil s Japoncom Go Soedom po výhre 7:6, 6:2. dvojhra - 2. kolo: John Isner (1-USA) - Go Soeda (Jap.) 7:6
01. 03. 2013

Tenis: Ferrer postúpil na turnaji v Acapulcu do semifinále

Acapulco 1. marca (TASR) - Španiel David Ferrer postúpil v pozícii nasadenej jednotky na turnaji ATP v mexickom Acapulcu už do semifinále. Vo štvrťfinále si bez problémov poradil s Talianom Paolom Lorenzom, ktorého zdolal v dvoch setoch 6:3, 6:1. dvojhra

Tenis: Cornetová postúpila na turnaji v Acapulcu do semifinále

Acapulco 1. marca (TASR) - Na tenisovom turnaji WTA v mexickom Acapulcu postúpila už do semifinále tretia nasadená Francúzka Alize Cornetová po štvrťfinálovom víťazstve nad Španielkou Lourdes Dominguezovou Linovou 3:6, 7:6, 7:6. dvojhra - štvrťfinále: Ali

Tenis: Rybáriková po prehre s V. Williamsovou: "V prvom sete som bola lepšia"

Florianopolis 1. marca (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková neuspela vo štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v brazílskom Florianopolise (dotácia 235. 000 dolárov). Zverenka trénera Petra Hubera prehrala s bývalou svetovou jednotkou Američankou

Tenis: Rybáriková prehrala vo štvrťfinále vo Florianopolise s Venus Williamsovou

Tenis: Čepelová prehrala vo štvrťfinále dvojhry vo Florianopolise s Pučkovovou

Florianopolis 28. februára (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová neuspela vo štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v brazílskom Florianopolise (dotácia 235. 000 dolárov). Zverenka trénera Martina Zathureckého prehrala s Ruskou Olgou Pučkovovou za 75 min
28. 02. 2013

Tenis: Dodig a Haas na turnaji v Delray Beach do štvrťfinále (3)

Delray Beach 28. februára (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Daniel Muňoz-de la Nava (Šp.) - Xavier Malisse (8-Belg.) 7:6 (3), 3:6, 6:3, Edouard Roger-Vasselin (Fr.)

Tenis: Francúzka Mladenovicová prvou semifinalistkou vo Florianopolise (2)

Florianopolis 28. februára (TASR) - Francúzska tenistka Kristina Mladenovicová sa stala prvou semifinalistkou turnaja WTA v brazílskom Florianopolise, keď si vo štvrťfinále dvojhry poradila s Maďarkou Melindou Czinkovou po setoch 6:4 a 6:3. V akcii bola

Tenis: Francúzka Mladenovicová prvou semifinalistkou vo Florianopolise

Tenis: Roger-Vasselin na turnaji v Delray Beach do štvrťfinále (2)

Delray Beach 28. februára (TASR) - Francúz Edouard Roger-Vasselin sa na tenisovom turnaji ATP v Delray Beach (dotácia 455. 775 USD, tvrdý povrch) prebojoval do štvrťfinále, keď vo štvrtkovom osemfinále dvojhry zdolal Chorváta Iva Karloviča v dvoch setoch

Tenis: Roger-Vasselin na turnaji v Delray Beach do štvrťfinále

Tenis: Federer posledným semifinalistom turnaja ATP v Dubaji (4)

Dubaj 28. februára (TASR) - dvojhra - štvrťfinále: Novak Djokovič (1-Srb.) - Andreas Seppi (7-Tal.) 6:0, 6:3, Tomáš Berdych (3-ČR) - Dmitry Tursunov (Rus.)