Tenis: Rosol po triumfe na challengeri Slovak Open ďakoval divákom (2)

Bratislava 11. novembra (TASR) - Český tenista Lukáš Rosol sa stal víťazom dvojhry na 13. ročníku bratislavského challengeru Slovak Open (dotácia 85.000 eur). V dramatickom finále si ako nasadená štvorka poradil s trojkou "pavúka" Nemcom Björno
11. 11. 2012

Tenis: Rosol víťazom dvojhry na challengeri Slovak Open po triumfe nad Phauom

Tenis-Masters: Ferrer zdolal Tipsareviča, do semifinále Federer s del Potrom

Londýn 10. novembra (TASR) - Španielsky tenista David Ferrer zvíťazil v záverečnom vystúpení na Turnaji majstrov v Londýne nad Srbom Jankom Tipsarevičom v troch setoch 4:6, 6:3, 6:1. V B-skupine však obsadil až tretie miesto za Švajčiarom Rogerom Federer
10. 11. 2012

Tenis: Dlouhý s Jelginom víťazmi štvorhry na Slovak Open

Bratislava 10. novembra (TASR) - Český tenista Lukáš Dlouhý s Rusom Michailom Jelginom sa stali víťazmi štvorhry na bratislavskom challengeri Slovak Open. Vo finále si ako nasadené trojky poradili s nemecko-rumunským párom Philipp Marx, Florin Mergea za

Tenis-Masters: Del Potro posledným semifinalistom po triumfe nad Federerom (2)

Londýn 10. novembra (TASR) - Argentínsky tenista Juan Martin del Potro sa stal posledným semifinalistom dvojhry na Turnaji majstrov v londýnskej 02 aréne. V záverečnom vystúpení v B-skupine zvíťazil ako nasadená šestka nad dvojkou "pavúka" a už

Tenis: Simon novým trénerom Lacka: "Verím, že nám to bude spolu fungovať"

Bratislava 10. novembra (TASR) - Novým trénerom slovenského tenistu Lukáš Lacka bude Ladislav Simon. Slovenský daviscupový reprezentant to potvrdil po prehre s Lukášom Rosolom v semifinále bratislavského challengeru Slovak Open. "Som na 90 percent

Tenis: Lacko po prehre s Rosolom: "Nemohol som zápas kontrolovať" (3)

Bratislava 10. novembra (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko neobháji vlaňajší titul na bratislavskom challengeri Slovak Open (dotácia 85.000 eur). V druhom semifinále dvojhry prehral ako nasadená jednotka so štvorkou "pavúka" Čechom Lukášom

Tenis: Lacko neobháji titul na Slovak Open, v semifinále prehral s Rosolom (2)

Futbal: Nemecký reprezentant Mario Gomez sa zapojil do tréningu VfB Stuttgart

Miami 26. marca (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová vypadla v 2. kole na turnaji WTA v Miami. Vo štvrtok jej stopku vystavila Poľka Agnieszka Radwaňská, ktorá zvíťazila 6:4, 7:5. Duel trval 103 minút. dvojhra - 2. kolo: Agnieszka Radwa
30. 04. 2007

Chorváti smútia za bývalým premiérom Račanom

Futbal: Barthez po bitke s fanúšikom odchádza z FC Nantes, bojí sa (2)

Miami 26. marca (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan uspel vo svojom úvodnom vystúpení na turnaji ATP v Miami, keď si vo štvrtok poradil s Talianom Paolom Lorenzim za 78 minút 6:3, 6:4. V druhom kole ho čaká svetová jednotka Srb Novak Djokovič. dvoj