Tenis: Van Rijthoven postúpil do 2. kola turnaja ATP v Puné

Puné 3. januára (TASR) - Holandský tenista Tim van Rijthoven postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v indickom Puné. V úvodnom kole zdolal Moldavca Raduho Albota 6:4, 6:4.

03. 01. 2023

Tenis: Kužmová nastúpi v 2. kole turnaja WTA v Aucklande proti Raducanuovej (2)

Auckland 3. januára (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v novozélandskom Aucklande. V úvodnom kole v pozícii kvalifikantky zdolala Američanku Bernardu Perovú 6:4, 6:4.

Tenis: Vondroušová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Adelaide

Adelaide 3. januára (TASR) - Česká tenistka Markéta Vondroušová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Adelaide. V úvodnom kole vyradila ôsmu nasadenú Rusku Jekaterinu Alexandrovovú 4:6, 6:3, 6:2.

Tenis: Medvedev i Sinner do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Adelaide (2)

Adelaide 3. januára (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič sa suverénnym spôsobom prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v austrálskom Adelaide. V úvodnom kole zdolal ako nasadená jednotka Francúza Constanta Lestiennea 6:3, 6:2.

Tenis-United Cup: Taliani do vyraďovacej fázy po triumfe 5:0 nad Nórskom

Sydney/Brisbane 3. januára (TASR) - Talianski tenisti postúpili do vyraďovacej fázy United Cupu v Austrálii. V dueli E-skupiny v Brisbane deklasovali Nórsko 5:0. O rozhodujúci tretí bod pre talianske farby sa postaral Matteo Berrettini, ktorý v úvodnom

Tenis: Djokovič postúpil suverénne do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Adelaide

Tenis: Kužmová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Aucklande

Tenis-United Cup: Nadal prehral s de Minaurom, Španielsko - Austrália 1:1 (2)

Canberra 2. januára (TASR) - Americkí tenisti viedli po úvodnom dni svojho druhého súboja C-skupiny na United Cupe nad Nemeckom 2:0 a zaistili si tak postup do vyraďovacej fázy. V úvodnej dvojhre si Taylor Fritz poradil s Alexandrom Zverevom v dvoch se

02. 01. 2023

Tenis: Navrátilovej diagnostikovali ranné štádium rakoviny prsníka a hrtana

New York 2. januára (TASR) - Bývalej americkej tenistke Martine Navrátilovej diagnostikovali ranné štádium rakoviny prsníka a hrtana. Víťazka 18 grandslamových turnajov vo dvojhre už v minulosti bojovala s onkologickým ochorením. V roku 2010 lekári zis

Tenis: Krajinovič zdolal Nagala v 1. kole turnaja ATP v indickom Puné (2)

Puné 2. januára (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan nepotvrdil pozíciu nasadenej päťky a na turnaji ATP v indickom meste Puné skončil už v 1. kole. Nad jeho sily bol Srb Laslo Djere, ktorý zvíťazil 6:2, 6:4.

Tenis: Molčan vypadol v 1. kole v indickom Puné so Srbom Djerem

Tenis: Collinsová v Adelaide nestačila v 1. kole na Rybakinovú (2)

Adelaide 2. januára (TASR) - Česká tenistka Linda Nosková prekvapujúco vyradila na turnaji WTA v austrálskom Adelaide Rusku Dariu Kasatkinovú. Osemnásťročná hráčka, ktorej patrí v rebríčku WTA 102. miesto zvíťazila nad svetovou osmičkou a trojkou poduj