Tenis: Zverev po zranení prehral na United Cupe aj po druhýkrát

Sydney 2. januára (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev prehral na United Cupe druhý zápas za sebou. Američanovi Taylorovi Fritzovi podľahol v dvoch setoch 1:6, 4:6 a jeho tím stratil po prehre Jule Niemeierovej šancu na postup do play off. Pre oly

02. 01. 2023

Tenis-United Cup: Američania si zaistili postup do vyraďovacej fázy

Canberra 2. januára (TASR) - Americkí tenisti viedli po úvodnom dni svojho druhého súboja C-skupiny na United Cupe nad Nemeckom 2:0 a zaistili si tak postup do vyraďovacej fázy. V úvodnej dvojhre si Taylor Fritz poradil s Alexandrom Zverevom v dvoch se

Tenis: Brengleová vypadla v Aucklande s Ču Lin

Auckland 2. januára (TASR) - Americká tenistka Madison Brengleová ukončila svoje pôsobenie na turnaji WTA v novozélandskom Aucklande už v 1. kole. Nasadená šestka podujatia nestačila na Číňanku Ču Lin, ktorá zvíťazila 4:6, 7:6 (6), 6:4.

Tenis: Češka Nosková v Adelaide prekvapujúco vyradila v 1. kole Kasatkinovú

Adelaide 2. januára (TASR) - Česká tenistka Linda Nosková prekvapujúco vyradila na turnaji WTA v austrálskom Adelaide Rusku Dariu Kasatkinovú. Osemnásťročná hráčka, ktorej patrí v rebríčku WTA 102. miesto zvíťazila nad svetovou osmičkou a trojkou poduj

Tenis: Djokovič sa v Adelaide dočkal vrelého privítania

Adelaide 2. januára (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič sa pri svojom prvom vystúpení po návrate do Austrálie, z ktorej ho pred rokom deportovali, dočkal zo strany divákov búrlivého privítania. Víťaz 21 grandslamových titulov nastúpil v Adelaide vo

Tenis-United Cup: Česi zdolali Nemecko 3:2, no prišli o šancu postúpiť

Sydney 1. januára (TASR) - Českí tenisti zvíťazili vo svojom druhom súboji v C-skupine na United Cupe v Austrálii nad Nemeckom 3:2, do ďalšej fázy však pre horšie skóre nepostúpia. Triumf nad súperom zabezpečila svojmu tímu Petra Kvitová, ktorá v Sydne

01. 01. 2023

Tenis: Medvedev by hral radšej na United Cup-e: "Boli by sme favoriti"

Adelaide 1. januára (TASR) - Ruský tenista Daniil Medvedev by uprednostnil štart na United Cup-e pred podujatím ATP Adelaide International. Na prebiehajúcom turnaji miešaných tímov sa nemôže zúčastniť v dôsledku vojenskej situácie na Ukrajine.

Tenis: McDonald postúpil do 2. kola turnaja ATP v Adelaide (2)

Adelaide 1. januára (TASR) - Americký tenista Marcos Giron sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v austrálskom Adelaide. V úvodnom kole zdolal Francúza Richarda Gasqueta po trojsetovej dráme 7:6 (5), 6:7 (6) a 7:5. Do 2. kola postúpil aj Giro

Tenis: Sobolenková chce tento rok hrať vo Wimbledone: "Zákaz nič nepriniesol"

Minsk 1. januára (TASR) - Bieloruská tenistka Arina Sobolenková dúfa, že kompetentní prehodnotia tento rok zákaz štartu ruských a bieloruských hráčov na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Podľa piatej hráčky rebríčka WTA toto rozhodnutie nič neprinie

Tenis: Andreescuová a Kanepiová postúpili do 2. kola turnaja WTA v Adelaide

Adelaide 1. januára (TASR) - Kanadská tenistka Bianca Andreescuová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Adelaide. V prvom kole zvíťazila nad Španielkou Garbine Muguruzovou v troch setoch 0:6, 7:6 (3), 6:1.

Tenis: Giron sa prebojoval do 2. kola na turnaji ATP v Adelaide

Tenis: Kužmová postúpila na turnaji WTA v Aucklande do hlavnej súťaže

Auckland 1. januára (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová sa predstaví v hlavnej súťaži na turnaji WTA v novozélandskom Aucklande. V úvode novej sezóny zvládla dvojkolovú kvalifikáciu, v jej finále vyhrala nad druhou nasadenou Varvarou Gračevovo