BRIEF: Tenis-DC: Austrálčania zdolali Chorvátsko 2:1 a postúpili do finále

Malaga 25. novembra (TASR) - Tenisti Austrálie si na finálovom turnaji Davisovho pohára v Malage zahrajú o víťaznú trofej. V piatkovom semifinálovom dueli o tom rozhodli v záverečnej štvorhre, keď Jordan Thompson a Max Purcell zdolali Nikolu Mektiča s

25. 11. 2022
Tasr Více zde

Tenis-DC: Kanaďania uspeli vo štvorhre a prešli do semifinále

Malaga 25. novembra (TASR) - Tenisti Kanady postúpili do semifinále Davisovho pohára. V záverečnom štvrťfinále zdolali Kanadu 2:1. O rozhodujúci bod sa vo štvorhre postarala dvojica Vasek Pospisil a Denis Shapovalov, ktorá zdolala duo Kevin Krawietz, T

Tenis-DC: Nemecko hrá vo štvrťfinále s Kanadou 1:1

Malaga 24. novembra (TASR) - Tenisti Nemecka hrajú vo štvrťfinálovom dueli Davisovho pohára s Kanadou 1:1. O prvý bod pre nemecké farby sa na finálovom turnaji v Malage postaral Jan-Lennard Struff, ktorý zdolal Dennisa Shapovalova po trojsetovom boji 6

24. 11. 2022

Tenis-DC: Taliani postúpili do semifinále po víťazstve 2:1 nad USA (3)

Malaga 24. novembra (TASR) - Talianski tenisti sa stali tretími semifinalistami na finálovom turnaji Davisovho pohára v Malage- Vo štvrťfinále zvíťazili nad USA 2:1. O rozhodujúci bod sa postarali v záverečnej štvorhre Simone Bolelli s Fabiom Fogninim,

Tenis-DC: Fritz zdolal Musettiho, Američania vyrovnali štvrťfinále na 1:1 (2)

Malaga 24. novembra (TASR) - Talianski tenisti sa ujali vedenia 1:0 nad USA vo štvrťfinále na finálovom turnaji Davisovho pohára v Malage. Lorenzo Sonego zdolal Francesa Tiafoea 6:3, 7:6 (7). Hráč číslo 45 rebríčka ATP ani raz nestratil servis a vypro

Tenis-DC: Tiafoe nestačil na Sonega, Taliani vedú vo štvrťfinále 1:0

Tenis: Molčan prvýkrát Tenistom roka: "Splnil som vytýčený cieľ" (2)

Bratislava 23. novembra (TASR) - Alexa Molčana a Annu Karolínu Schmiedlovú vyhlásili v bratislavskom NTC za slovenských Tenistov roka 2022. Molčan zvíťazil v tradičnej ankete Slovenského tenisového zväzu (STZ) prvýkrát, Schmiedlová získala ocenenie po

23. 11. 2022

Tenis-DC: Chorváti zdolali Španielsko a postúpili do semifinále

Malaga 23. novembra (TASR) - Tenisti Chorvátska postúpili do semifinále na finálovom turnaji Davisovho pohára v Malage. V stredajšom štvrťfinálovom dueli o tom rozhodli už vo dvojhrách, v ktorých získali oba body. Borna Čorič najprv zdolal Roberta Baut

Tenis: Molčan a Schmiedlová Tenistami roka 2022, najlepším juniorom Privara

Tenis-DC: Chorváti sa vo štvrťfinále ujali vedenia 1:0 nad Španielmi

Malaga 23. novembra (TASR) - Chorvátski tenisti sa po prvom štvrťfinálovom dueli na finálovom turnaji Davisovho pohára ujali vedenia 1:0 nad Španielmi. S Robertom Bautistom-Agutom si v úvodnej dvojhre poradil Borna Čorič v dvoch setoch 6:4, 7:6 (4).

Tenis-DC: Austrália zdolala Holandsko a postúpila do semifinále

Malaga 22. novembra (TASR) - Tenisti Austrálie sú prvými semifinalistami na finálovom turnaji Davisovho pohára v Malage. V utorkovom štvrťfinálovom dueli o tom rozhodli už vo dvojhrách, v ktorých získali oba body. Jordan Thompson najprv zdolal Tallona

22. 11. 2022

Tenis-DC: Austrália vedie vo štvrťfinále nad Holandskom po prvej dvojhre 1:0

Malaga 22. novembra (TASR) - Tenisti Austrálie sa vo štvrťfinálovom dueli na finálovom turnaji Davisovho pohára v Malage ujali nad Holandskom vedenia 1:0. Jordan Thompson zdolal v prvej dvojhre Tallona Griekspoora v troch setoch 4:6, 7:5 a 6:3