Tenis: Swiateková vyhrala turnaj v San Diegu a získala ôsmy titul v sezóne

San Diego 17. októbra (TASR) - Poľská tenistka Iga Swiateková triumfovala na turnaji WTA v San Diegu a získala ôsmy titul v prebiehajúcej sezóne. Nasadená jednotka si v nočnom finále poradila s Chorvátkou Donnou Vekičovou, ktorú zdolala v troch setoch

17. 10. 2022

Tenis: Blinkovová zdolala Paoliniovú vo finále turnaja WTA v Kluži

Kluž 16. októbra (TASR) - Ruská tenistka Anna Blinkovová získala svoj prvý titul na okruhu WTA. Vo finále dvojhry na turnaji v rumunskom Kluži vyhrala nad Taliankou Jasmine Paoliniovou 6:2, 3:6 a 6:2.

16. 10. 2022

Tenis: Auger-Aliassime triumfoval vo finále turnaja ATP vo Florencii

Florencia 16. októbra (TASR) - Kanadský tenista Felix Auger-Aliassime triumfoval vo dvojhre na turnaji ATP vo Florencii. Ako nasadená jednotka vyhral v nedeľnom finále nad Američanom Jeffreym Johnom Wolfom 6:4 a 6:4.

Tenis: Rubľov vyhral vo finále turnaja ATP v Gijone nad Kordom

Gijon 16. októbra (TASR) - Ruský tenista Andrej Rubľov si pripísal dvanásty titul na okruhu ATP. V nedeľnom finále dvojhry na turnaji v španielskom Gijone zdolal ako najvyššie nasadený hráč Američana Sebastiana Kordu hladko v dvoch setoch 6:2 a 6:3.

Tenis: Schmiedlová po finálovej prehre v Trnave: "Trochu mi už chýbajú sily"(2)

Trnava 16. októbra (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela vo finále dvojhry na turnaji ITF WTT W60 v Trnave. Nasadená dvojka prehrala s osmičkou "pavúka" Nemkou Evou Lysovou 2:6, 6:4, 2:6.

Tenis: Schmiedlová prehrala vo finále turnaja ITF v Trnave s Lysovou

Tenis: Jamrichová získala na juniorskom turnaji ITF 32 vo Vigu dva tituly

Vigo 16. októbra (TASR) - Talentovaná slovenská tenistka Renáta Jamrichová získala na juniorskom turnaji ITF J2 v španielskom Vigu singlový aj deblový titul. Šiesta nasadená hráčka otočila vývoj finálového zápasu dvojhry a Britku Mingge Xu zdolala 4:6

Tenis: Swiateková prvou finalistkou turnaja WTA v San Diegu

San Diego 16. októbra (TASR) - Poľská tenistka Iga Swiateková sa stala prvou finalistkou dvojhry na turnaji WTA v San Diegu. V semifinále zvíťazila v pozícii nasadenej jednotky nad štvorkou "pavúka" domácou Američankou Jessicou Pegulovou 4:6, 6:2, 6:2

Tenis: Auger-Aliassime súperom Wolfa vo finále turnaja ATP vo Florencii - SÚHRN

Florencia 16. októbra (TASR) - Kanadský tenista Felix Auger-Aliassime bude súperom Američana JJ Wolfa vo finále dvojhry na turnaji ATP vo Florencii. V semifinále zdolal ako nasadená jednotka trojku "pavúka" domáceho Taliana Lorenza Musettiho 6:2, 6:3.<

Tenis: Blinkovová a Paoliniová sa stretnú vo finále turnaja WTA v Kluži (2)

Kluž 15. októbra (TASR) - Ruská tenistka Anna Blinkovová postúpila do finále dvojhry na turnaji WTA v rumunskom Kluži po triumfe nad štvrtou nasadenou krajankou Anastasiou Potapovovou 5:7, 6:4 a 6:4. Jej súperkou bude Talianka Jasmine Paoliniová, ktorá

15. 10. 2022

Tenis: Šramková získala v Trnave titul vo štvorhre (3)

Trnava 15. októbra (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová postúpila do finále dvojhry na turnaji ITF WTT W60 v Trnave. Nasadená dvojka si v sobotnom semifinále poradila s Češkou Luciou Havlíčkovou v dvoch setoch 6:3 a 6:3.

Tenis: Rubľov sa vo finále turnaja ATP v Gijone stretne s Kordom (2)

Gijon 15. októbra (TASR) - Ruský tenista Andrej Rubľov sa prebojoval do finále dvojhry na turnaji ATP v španielskom Gijone. Najvyššie nasadený hráč zdolal v semifinále Rakúšana Dominica Thiema v dvoch setoch 6:4 a 6:4. V boji o titul sa stretne s Ameri