Tenis: Jednotka pre tenisovú integritu potvrdila suspendáciu Andreja Martina

Londýn 9. augusta (TASR) - Jednotka pre tenisovú integritu (ITIA) potvrdila dočasnú suspendáciu Andreja Martina. Slovenský daviscupový reprezentant mal pozitívny dopingový nález na látku SARM 22. Martina dočasne suspendovali podľa článku 7.12.1 v rámci

09. 08. 2022

Tenis: Nemček po triumfe na ME do 12 rokov: "Dievčatá dali do toho všetko"

Bratislava 9. augusta (TASR) - Slovenské tenistky do 12 rokov získali na Korzike titul majsteriek Európy. Po dvoch zlatých medailách na Olympijskom festivale mládeže (EYOF) v Banskej Bystrici a striebre na ME do 18 rokov tak slovenské tenisové hnutie z

Tenis: Chačanov, Ruusuvuori a Brooksby postúpili do 2. kola v Montreale (2)

Montreal 9. augusta (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Montreale. V pondelkovom stretnutí úvodného kola si za 1:47 h poradil s Američanom Mackenziem McDonaldom 7:6 (1), 6:4. Ďalším súperom s

Tenis: Plíšková zdolala Krejčíkovú v 1. kole turnaja WTA v Toronte - SÚHRN

Toronto 9. augusta (TASR) - Štrnásta nasadená česká tenistka Karolína Plíšková zvíťazila v stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA v Toronte nad krajankou Barborou Krejčíkovou 6:3, 6:4.

Tenis: Molčan zdolal McDonalda v 1. kole turnaja ATP Masters 1000 v Montreale

Tenis: Ostapenková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Toronte cez Kalininovú (3)

Toronto 8. augusta (TASR) - Rumunská tenistka Simona Halepová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Toronte. V pondelňajšom stretnutí úvodného kola vyhrala nad Chorvátkou Donnou Vekičovou 6:0, 6:2. Na podujatí pokračuje aj Brazílčanka Beatriz Haddadová Ma

08. 08. 2022

Tenis: Serena Wiliamsová a Rybakinová postúpili v Toronte do druhého kola (2)

Tenis: Halepová postúpila v Toronte do 2. kola, ďalej ide aj Haddadová Maiová

TK s úspešnými družstvami dievčat na tenisových ME do 12 a 14 rokov - 9.8.

Slovenský tenisový zväz pozýva médiá na tlačovú konferenciu s úspešnými družstvami dievčat na majstrovstvách sveta tímov do 14 rokov a majstrovstvách Európy tímov do 12 rokov, ktorá sa uskutoční .

Tenis: Swiateková stále na čele rebríčka WTA, Schmiedlová klesla na 118. miesto

Londýn 8. augusta (TASR) - Poľská tenistka Iga Swiateková je naďalej suverénne na čele svetového rebríčka WTA. Pred druhou Estónkou Anett Kontaveitovou má náskok 3920 bodov. Na tretie miesto sa dostala Paula Badosová zo Španielska, ktorá preskočila Mar

Tenis: Do elitnej desiatky sa predral Hurkacz, na čele Medvedev, Molčan 42.

Londýn 8. augusta (TASR) - V najnovšom vydaní svetového tenisového rebríčka ATP nastala v elitnej desiatke iba jediná zmena. Dostal sa do nej Poliak Hubert Hurkacz, Talian Jannik Sinner klesol z 10. na 12. miesto.. Rus Daniil Medvedev si vďaka zisku ti

Tenis: Slovenské reprezentantky do 12 rokov získali na ME zlaté medaily

Bratislava 8. augusta (TASR) - Slovenské tenistky získali na majstrovstvách Európy tímov do 12 rokov vo francúzskom Ajacciu zlaté medaily. Družstvo v zložení Sofia Rachel Kočišová, Viktória Nováková a Nina Košická pod vedením kapitána Juraja Nemčeka z