EYOF-Tenis: Jamrichová postúpila do semifinále dvojhry i mixu (2)

Banská Bystrica 28. júla (TASR) - Slovenská tenistka Renáta Jamrichová zabojuje na Európskom olympijskom festivale mládeže (EYOF) o medailu vo dvojhre i v mixe. Vo štvrtok zvíťazila vo štvrťfinále dvojhry v pozícii nasadenej jednotky nad Irem Kurtovou

28. 07. 2022
Tasr Více zde

Tenis: Hibinová vyradila v 2. kole v Prahe obhajkyňu titulu Krejčíkovú (2)

Praha 28. júla (TASR) - Estónska tenistka Anett Kontaveitová sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Prahe. Najvyššie nasadená hráčka zdolala Češku Luciu Havlíčkovú 6:4, 6:3.

Tenis: Swiateková suverénne postúpila do štvrťfinále turnaja WTA vo Varšave (2)

Varšava 28. júla (TASR) - Poľská tenistka Iga Swiateková suverénnym spôsobom postúpila do štvrťfinále dvojhry na antukovom turnaji WTA vo Varšave. Svetová jednotka si v 2. kole poradila s Gabrielou Leeovou z Rumunska hladko 6:3, 6:2.

Tenis: Kužmová s Niculescuovou vypadli vo štvrťfinále štvorhry v Prahe

Praha 28. júla (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová s Rumunkou Monicou Niculescuovou neuspeli vo štvrťfinále štvorhry na turnaji WTA v Prahe. Vo štvrtok prehrali so štvrtou nasadenou ruskou dvojicou Jana Sizikovová, Anastasia Potapovová za hodi

Tenis: Garciová sa prebojovala do štvrťfinále turnaja WTA vo Varšave

Varšava 28. júla (TASR) - Francúzska tenistka Caroline Garciová sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na antukovom turnaji WTA vo Varšave. V 2. kole ako nasadená päťka zdolala Elisabettu Cocciarettovú z Talianska 6:3, 7:5.

EYOF-Tenis: Jamrichová postúpila do semifinále dvojhry

Banská Bystrica 28. júla (TASR) - Slovenská tenistka Renáta Jamrichová zabojuje na Európskom olympijskom festivale mládeže (EYOF) o medailu vo dvojhre. Vo štvrtok zvíťazila vo štvrťfinále v pozícii nasadenej jednotky nad Irem Kurtovou z Turecka 6:4, 4:

Tenis: Kontaveit postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Prahe

Praha 28. júla (TASR) - Estónska tenistka Anett Kontaveit sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Prahe. Najvyššie nasadená hráčka zdolala Češku Luciu Havlíčkovú 6:4, 6:3.

Tenis: Ramos-Vinolas postúpil do semifinále turnaja ATP v Kitzbüheli

Kitzbühel 28. júla (TASR) - Španielsky tenista Albert Ramos-Vinolas sa prebojoval do semifinále dvojhry na antukovom turnaji ATP v rakúskom Kitzbüheli. Piaty nasadený hráč vyradil vo štvrťfinále siedmeho krajana Pedra Martineza v dvoch setoch 6:4, 6:2.

Tenis-DC: Hráč San Marína Vicini vyhral daviscupový zápas vo veku 50 rokov

Baku 28. júla (TASR) - Tenisový reprezentant San Marína Domenico Vicini sa stal najstarším hráčom v histórii, ktorý vyhral zápas Davisovho pohára.

Tenis: Tiafoe postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Atlante

Atlanta 28. júla (TASR) - Americký tenista Frances Tiafoe sa prebojoval do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v Atlante. Štvrtý hráč pavúka zdolal v osemfinále Tara Daniela z Japonska 7:5 a 6:4.

Tenis: Sinner postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Umagu (3)

Umag 28. júla (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan neuspel v 2. kole dvojhry na antukovom turnaji ATP v Umagu. Ako nasadená päťka podľahol Španielovi Robertovi Carballesovi Baenovi 6:3, 2:6, 3:6. Súperovi neodplatil prehru z kvalifikácie na podujatie

Tenis: Zeppieri a Zapata Miralles do štvrťfinále turnaja ATP v Umagu (2)