Tenis: Carreno-Busta postúpil na turnaji ATP v Bastade do semifinále (2)

Bastad 15. júla (TASR) - Argentínsky tenista Francisco Cerundolo postúpil do semifinále dvojhry na turnaji ATP vo švédskom Bastade. Vo štvrťfinále vyradil Rusa Aslana Karaceva v dvoch setoch 7:5, 6:1.

15. 07. 2022

Tenis: Perová postúpila do semifinále turnaja WTA v Budapešti (3)

Budapešť 15. júla (TASR) - Srbská tenistka Aleksandra Kruničová vyhrala štvrťfinálový zápas dvojhry na turnaji WTA v Budapešti. V piatkovom stretnutí deklasovala Číňanku Si-jü Wang 6:0, 6:1 a postúpila do semifinále, kde nastúpi proti Kazaške Putincevo

Tenis: Potapovová postúpila do semifinále turnaja WTA v Lausanne

Lausanne 15. júla (TASR) - Ruská tenistka Anastasia Potapovová postúpila do semifinále dvojhry na turnaji WTA v Lausanne. V piatkovom štvrťfinále vyradila Jule Niemeierovú z Nemecka v dvoch setoch 6:4, 6:2.

Tenis: Kazaška Putincevová postúpila do semifinále turnaja WTA v Budapešti (2)

Budapešť 15. júla (TASR) - Srbská tenistka Aleksandra Kruničová vyhrala štvrťfinálový zápas dvojhry na turnaji WTA v Budapešti. V piatkovom stretnutí deklasovala Číňanku Si-jü Wang 6:0, 6:1 a postúpila do semifinále, kde vyzve Kazašku Putincevovú. Tret

Tenis: Cerundolo postúpil na turnaji ATP v Bastade do semifinále

Tenis: Srbka Kruničová postúpila do semifinále turnaja WTA v Budapešti

Budapešť 15. júla (TASR) - Srbská tenistka Aleksandra Kruničová vyhrala štvrťfinálový zápas dvojhry na turnaji WTA v Budapešti. V piatkovom stretnutí deklasovala Číňanku Si-jü Wang 6:0, 6:1 a postúpila do semifinále.

Tenis: Isner postúpil do semifinále turnaja ATP v Newporte (2)

Newport 15. júla (TASR) - Americký tenista Maxime Cressy zvíťazil vo štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v Newporte nad krajanom Steveom Johnsonom 6:7 (3), 6:4, 6:4. Medzi najlepšiu štvorku postúpil aj jeho krajan John Isner, ktorý ako dvojka pavúka vyr

Tenis: Cocciarettová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Budapešti (3)

Budapešť 14. júla (TASR) - Srbská tenistka Aleksandra Kruničová suverénnym spôsobom postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Budapešti. Vo štvrtkovom stretnutí 2. kola nedala šancu šiestej nasadenej Číňanke Šuaj Čang, ktorú zdolala 6:1, 6:0.

14. 07. 2022

Tenis: Cressy postúpil do semifinále turnaja ATP v Newporte

Newport 17. júla (TASR) - Americký tenista Maxime Cressy zvíťazil vo štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v Newporte nad krajanom Steveom Johnsonom 6:7 (3), 6:4, 6:4.

Tenis: Baez postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Bastade (3)

Bastad 14. júla (TASR) - Druhý nasadený ruský tenista Andrej Rubľov zvíťazil v 2. kole dvojhry na turnaji ATP vo švédskom Bastade nad Argentínčanom Federicom Coriom 7:5, 4:6, 7:6 (2).

Tenis: Benčičová zdolala Bandecchiovú v 2. kole turnaja WTA v Lausanne (3)

Lausanne 14. júla (TASR) - Srbská tenistka Olga Danilovičová si v 2. kole turnaja WTA vo švajčiarskom Lausanne poradila s Ruskou Annou Kalinskou 6:3, 3:6, 7:5. Najväčšia domáca nádej, druhá nasadená Belinda Benčičová, zdolala krajanku Susan Bandecchiov

Tenis: Thiem postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Bastade (2)