Tenis: Thiem postúpil do 2. kola turnaja ATP v Bastade (2)

Bastad 12. júla (TASR) - Rakúsky tenista Dominic Thiem sa dočkal prvého víťazstva na okruhu ATP Tour od mája 2021. V utorňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji vo švédskom Bastade zdolal Fína Emila Ruusuvuoriho 3:6, 6:1, 7:6 (5). Pre šampióna US O

12. 07. 2022

Tenis: Schmiedlová prehrala s Putincevovou v 1. kole turnaja WTA v Budapešti

Budapešť 12. júla (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Budapešti. V utorňajšom stretnutí prehrala s Kazaškou Juliou Putincevovou nasadenou ako treťou 4:6, 1:6, hoci v prvom sete viedla 4:0.

Tenis: Šestka turnaja v Bastade Basilašvili skrečoval súboj s Gastonom

Bastad 12. júla (TASR) - Šiesty nasadený gruzínsky tenista skončil na turnaji ATP vo švédskom Bastade v 1. kole. Francúzovi Hugovi Gastonovi skrečoval za stavu 6:7 (6), 0:3.

Tenis: Austrálčan Kubler zdolal v Newporte krajana Thompsona 6:2, 6:3 v 1. kole

Newport 12. júla (TASR) - Austrálsky tenista Jason Kubler vyradil v 1. kole turnaja v Newporte svojho krajana Jordana Thompsona. Na trávnatom povrchu v USA zvíťazil 6:2, 6:3.

Tenis: Burelová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Lausanne (2)

Lausanne 11. júla (TASR) - Španielska tenistka Sara Sorribesová Tormová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA vo švajčiarskom Lausanne nad Američankou Lauren Davisovou 6:2, 7:6 (1).

11. 07. 2022

Tenis: Sasnovičová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Budapešti

Budapešť 11. júla (TASR) - Piata nasadená bieloruská tenistka Alexandra Sasnovičová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Budapešti nad domácou Maďarkou Fanny Stollarovou 6:3, 0:6, 6:3.

Tenis: Ymer postúpil do 2. kola turnaja ATP v Bastade

Bastad 11. júla (TASR) - Domáci tenista Elias Ymer postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP vo švédskom Bastade. V pondelňajšom stretnutí 1. kola zdolal Nemca Daniela Altmaiera 6:4, 7:6 (5).

Tenis: Sorribesová Tormová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Lausanne

Tenis: Na čele neohrozená Swiateková, Jabeurová napriek finále klesla

Paríž 11. júla (TASR) - Tuniská tenistka Ons Jabeurová sa napriek účasti vo finále Wimbledonu prepadla z druhého na piate miesto svetového rebríčka WTA. Na čele je stále suverénne Poľka Iga Swiateková, ktorá na londýnskom Grand Slame prišla po prehre v

Tenis-Wimbledon: Djokovič krok za Nadalom, US Open a Austrália s otáznikom

Londýn 11. júla (TASR) - Štvrtýkrát za sebou má prestížny tenisový turnaj vo Wimbledone na listine mužských víťazov rovnaké meno. Srb Novak Djokovič zvládol na londýnskej tráve pozíciu najväčšieho favorita a so siedmimi titulmi sa v historickej tabuľke

Tenis: Medvedev vedie rebríček, Djokovič napriek výhre padol,Federer v ňom chýba

Londýn 11. júla (TASR) - Ruský tenista Daniil Medvedev je aj po Wimbledone na čele svetového rebríčka ATP. V jeho pondelňajšom vydaní vedie o 925 bodov pred Nemcom Alexandrom Zverevom.

Tenis-Wimbledon: Ohlasy médií po triumfe Djokoviča

Londýn 11. júla (TASR) - Ohlasy svetových médií po siedmom triumfe srbského tenistu Novaka Djokoviča vo Wibledone: