Tenis-Wimbledon: Korpatschová mala po návrate pozitívny test na koronavírus

Wimbledon 2. júla (TASR) - Nemecká tenistka Tamara Korpatschová mala po návrate z grandslamového turnaja vo Wimbledone pozitívny test na koronavírus. Pre COVID-19 sa musela odhlásiť z nasledujúceho podujatia vo Francúzsku.

02. 07. 2022

Tenis-Wimbledon: Cornetová vyradila Swiatekovú a ukončila jej víťaznú sériu

Wimbledon 2. júla (TASR) - Francúzska tenistka Alize Cornetová sa postarala o najväčšiu senzáciu tohtoročného Wimbledonu. V 3. kole dvojhry vyradila najvyššie nasadenú Poľku Igu Swiatekovú 6:4, 6:2 a ukončila jej 37-zápasovú víťaznú sériu. Svetová jedn

BRIEF: Tenis-Wimbledon: Cornetová vyradila Swiatekovú a ukončila jej sériu

Vodné pólo-MS: Španielky zdolali v zápase o piate miesto Austrálčanky 8:5 (2)

Budapešť 2. júla (TASR) - Vodné pólistky Holandska získali na majstrovstvách sveta v Budapešti bronzové medaily. V sobotnom zápase o 3. miesto zvíťazili nad Taliankami 7:5, hoci v polovici stretnutia ešte prehrávali 2:4.

Tenis-Wimbledon: Halepová do osemfinále, Anisimovová vyradila Gaufovú (2)

Wimbledon 2. júla (TASR) - Austrálska tenistka Alja Tomljanovičová sa prebojovala do osemfinále dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 3. kole vyradila trinástu nasadenú Češku Barboru Krejčíkovú 2:6, 6:4, 6:3. Ďalej ide aj Francúzka Harmony

Tenis-Wimbledon: Polášek s Peersom postúpili do osemfinále štvorhry

Wimbledon 2. júla (TASR) - Slovenský tenista Filip Polášek s Austrálčanom Johnom Peersom sa prebojovali do osemfinále štvorhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 2. kole zdolali ako nasadené sedmičky austrálsko-portugalský pár Jordan Thompson, J

Tenos-Wimbledon: Nakashima, Kubler a De Minaur do osemfinále dvojhry (2)

Tenis-Wimbledon: Molčan prehral v 3. kole dvojhry s Fritzom

Wimbledon 2. júla (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan neuspel v 3. kole dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Nasadenej jedenástke Američanovi Taylorovi Fritzovi podľahol 4:6, 1:6, 6:7 (3). Slovensko tak prišlo aj o posledné želiezko v sin

BRIEF: Tenis-Wimbledon: Molčan prehral v 3. kole dvojhry s Fritzom

Tenos-Wimbledon: Garin a Van de Zandschulp postúpili do osemfinále dvojhry

Wimbledon 2. júla (TASR) - Čilský tenista Cristian Garin postúpil do osemfinále dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 3. kole vyradil nasadenú dvadsaťdeviatku Američana Jensona Brooksbyho 6:2, 6:3, 1:6, 6:4. Ďalej ide aj Holanďan Botic Van

Vodné pólo-MS: Holanďanky otočili zápas s Talianskom a získali bronzové medaily

Tenis-Wimbledon: Tomljanovičová a Tanová postúpili do osemfinále dvojhry