Tenis-Wimbledon: Swiateková do 3. kola, vyrovnala rekordnú sériu Hingisovej (6)

Wimbledon 30. júna (TASR) - Poľská tenistka Iga Swiateková sa prebojovala do 3. kola dvojhry na grandslamovom Wimbledone. Nasadená jednotka v druhom kole zdolala Holanďanku Lesley Kerkhoveovú 6:4, 4:6, 6:3 a natiahla víťaznú sériu na 37 zápasov. Vyrovn

30. 06. 2022

Tenis-Wimbledon: Schmiedlová prehrala v 2. kole dvojhry s Frechovou

Wimbledon 30. júna (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová rovnako ako jej krajanka Kristína Kučová neprešla cez 2. kolo dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. S Poľkou Magdalenou Frechovou prehrala 4:6, 4:6. Posledným slovenským

Tenis-Wimbledon: Kučová prehrala v 2. kole dvojhry s Martičovou

Wimbledon 30. júna (TASR) - Slovenská tenistka Kristína Kučová neuspela v 2. kole dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Favorizovanej Chorvátke Petre Martičovej podľahla 6:7 (4), 3:6. Napriek prehre na tráve All England Clubu vyrovnala svoje

BRIEF: Tenis-Wimbledon: Kučová prehrala v 2. kole dvojhry s Martičovou

Tenis-Wimbledon: Boulterová venovala triumf nad Plíškovou zosnulej babičke (5)

Wimbledon 30. júna (TASR) - Česká tenistka Karolína Plíšková neobháji vo Wimbledone vlaňajšie finále. Ako nasadená šestka prehrala v 2. kole dvojhry po trojsetovej dráme s domácou Britkou Katie Boulterovou 6:3, 6:7 (4), 4:6.

Tenis-Wimbledon: Minuloročná finalistka Plíšková skončila v 2. kole (4)

Tenis-Wimbledon: V 3. kole dvojhry sa predstaví aj Tsitsipas (5)

Wimbledon 30. júna (TASR) - Američan Taylor Fritz zvíťazil v 2. kole Wimbledonu nad Britom Alastairom Grayom 6:2, 7:6 (3), 6:3. Jedenásty nasadený hráč na turnaji sa v 3. kole stretne so slovenským tenistom Alexom Molčanom.

Tenis-Wimbledon: Kyrgios ide do 3. kola: "Chcel som pripomenúť, že som dobrý"(4)

Tenis-Wimbledon: Mertensová napriek nevydarenému úvodu postúpila do 3. kola (3)

Wimbledon 30. júna (TASR) - Česká tenistka Petra Kvitová postúpila do 3. kola Wimbledonu. V 2. kole dvojhry zdolala ako nasadená dvadsaťpäťka Rumunku Anu Bogdanovú 6:1, 7:6 (5). Úlohu favoritky potvrdila aj štvrtá nasadená Španielka Paula Badosová, kto

Tenis-Wimbledon: Kyrgios postúpil cez Krajinoviča do 3. kola dvojhry (3)

Tenis-Wimbledon: Mihalíková s Bouzkovou postúpili do 2. kola štvorhry

Wimbledon 30. júna (TASR) - Slovenská tenistka Tereza Mihalíková s Češkou Mariou Bouzkovou postúpili na grandslamovom turnaji vo Wimbledone do 2. kola štvorhry. V úvodnom kole zdolali gruzínsko-poľský pár Oksana Kalašnikovová, Katarzyna Piterová 3:6, 7