Tenis: Martin sa vo finále challengera v Heilbronne stretne s Altmaierom (2)

Heilbronn 13. mája (TASR) - Slovenský tenista Andrej Martin nasadený ako ôsmy postúpil do finále challengerového turnaja v nemeckom Heilbronne. Jeho semifinálový súper Jonáš Forejtek z Česka skrečoval piatkový zápas v treťom sete.

13. 05. 2022

Tenis: Jabeurová postúpila do semifinále turnaja WTA v Ríme (3)

Rím 13. mája (TASR) - Najvyššie nasadená Iga Swiateková z Poľska sa prebojovala do semifinále dvojhry na tenisovom turnaji WTA v Ríme. V stretnutí piatkového štvrťfinále zdolala Kanaďanku Biancu Andreescuovú 7:6 (2), 6:0. Čaká na ňu Bieloruska Arina So

Tenis: Ruud zdolal Shapovalova vo štvrťfinále turnaja ATP v Ríme (3)

Rím 13. mája (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev sa prebojoval do semifinále turnaja ATP Masters 1000 v Ríme. Druhý nasadený hráč si v piatkovom stretnutí štvrťfinále poradil s Čiľanom Cristianom Garinom 7:5, 6:2. Jeho najbližším súperom bude Gré

Tenis: Swiateková postúpila do semifinále turnaja WTA v Ríme (2)

Tenis: Martin postúpil do finále challengerového turnaja v Heilbronne

Tenis: Tsitsipas zdolal Sinnera vo štvrťfinále turnaja ATP v Ríme (2)

Tenis: Zverev zdolal Garina vo štvrťfinále turnaja ATP v Ríme

Tenis: Sobolenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Ríme

Rím 13. mája (TASR) - Tretia nasadená bieloruská tenistka Arina Sobolenková zvíťazila vo štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Ríme nad Američankou Amandou Anisimovovou 4:6, 6:3, 6:2.

Tenis: Nadal chce napriek zraneniu chodidla štartovať na Roland Garros

Rím 13. mája (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal chce napriek problémom s chodidlom štartovať na grandslamovom Roland Garros v Paríži. Vo štvrtok nečakane vypadol v osemfinále turnaja Masters 1000 v Ríme, v ktorom nestačil na Kanaďana Denisa Shapo

Tenis: Kasatkinová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Ríme - SÚHRN

Rím 13. mája (TASR) - Ruská tenistka Daria Kasatkinová sa postarala o prekvapenie osemfinálového programu na turnaji WTA v Ríme. V pozícii nenasadenej hráčky si poradila s turnajovou dvojkou Španielkou Paulou Badosovou 6:4, 6:4. V boji o postup do semi

Tenis: Nadal si v Ríme opäť zranil nohu (9)

Rím 12. mája (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal prekvapujúco skončil pred bránami štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Ríme. Tretí nasadený hráč nestačil vo štvrtkovom osemfinále na Kanaďana Denisa Shapovalova. Prvý set síce vyhral j