Tenis: Wimbledon údajne zakáže štart ruských a bieloruských hráčov

Londýn 20. apríla (TASR) - Organizátori grandslamového Wimbledonu údajne plánujú zakázať štart ruským a bieloruským tenistom na tohtoročnej edícii turnaja v reakcii na ruskú vojenskú inváziu na Ukrajinu, ktorú podporuje Bielorusko. V stredu o tom infor

20. 04. 2022

Tenis: Kasatkinová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Stuttgarte - SÚHRN

Stuttgart 20. apríla (TASR) - Nemecká tenistka Eva Lysová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Stuttgarte nad Švajčiarkou Viktorijou Golubičovou 5:7, 7:5, 7:5. Jej triumf je prekvapujúci, vo svetovom rebríčku sa totiž nachádza o vyše 300 miest

Tenis: Andreescuová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Stuttgarte (4)

19. 04. 2022

Tenis: Daniel zdolal Lajoviča v 1. kole turnaja ATP v Belehrade - SÚHRN

Belehrad 19. apríla (TASR) - Srbský tenista Laslo Djere postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Belehrade. V utorňajšom stretnutí úvodného kola vyradil ďalšieho domáceho hráča Hamada Medjedoviča 6:4, 7:5.

Tenis: Rybakinová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Stuttgarte (3)

Tenis: Kudermetovová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Istanbule - SÚHRN

Istanbul 19. apríla (TASR) - Rumunská tenistka Sorana Cirsteová nasadená ako druhá zdolala v utorňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA v Istanbule Rusku Kamillu Rachimovovú 6:4, 6:1.

Tenis: Norrie postúpil do 3. kola turnaja ATP v Barcelone - SÚHRN

Barcelona 19. apríla (TASR) - Maďarský tenista Márton Fucsovics zvíťazil v utorňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP v Barcelone nad Austrálčanom Jordanom Thompsonom 6:4, 6:2.

Tenis: Jabeurová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Stuttgarte (2)

Tenis: Krajinovič zdolal Goffina v 1. kole turnaja ATP v Belehrade (4)

Tenis: Parrizasová-Diazová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Istanbule (2)

Tenis: Sonego postúpil do 3. kola turnaja ATP v Barcelone (4)

Tenis: Lysová zdolala Golubičovú v 1. kole turnaja WTA v Stuttgarte