Tenis-DC: Nemecko a USA postúpili na finálový turnaj

Bratislava 6. marca (TASR) - Tenisti Nemecka a USA postúpili na finálový turnaj Davisovho pohára. V Rene domáci Američania zdolali Kolumbiu 4:0. V Riu de Janeiro uspeli Nemci nad domácimi hráčmi 3:1, keď rozhodujúci bod získal Alexander Zverev po trium

06. 03. 2022

Tenis: Fernandezová postúpila do finále na turnaji WTA v Monterrey

Monterrey 6. marca (TASR) - Kanadská tenistka Leylah Fernandezová nasadená ako druhá postúpila do finále dvojhry na turnaji WTA v mexickom Monterrey. V semifinále si poradila s Brazílčankou Beatriz Haddadovou Maiovou 6:1, 6:4 a o trofej si zahrá proti

Tenis-DC: Tóth po zápase s Talianskom: "Napriek prehre som na hráčov hrdý"-SÚHRN

Bratislava 5. marca (TASR) - Slovenskí tenisti sa neprebojovali na finálový turnaj Davisovho pohára. V kvalifikačnom dueli prehrali na harde v bratislavskom NTC s favorizovaným Talianskom 2:3. O rozhodujúci tretí bod pre hostí sa zaslúžil Lorenzo Muset

05. 03. 2022

Tenis-DC: Musetti si dal darček k 20. narodeninám: "Poriadne to oslávime" (3)

Tenis-DC: Gombos po prehre s Musettim" "Je to pre mňa sklamanie" (2)

Tenis-DC: Slovensko nepostúpilo na finálový turnaj, prehralo s Talianskom 2:3

BRIEF: Tenis-DC: Slovensko nepostúpilo na finálový turnaj, prehralo s Talianskom

Tenis-DC: Brazília - Nemecko 1:2 po štvorhre (6)

Bratislava 5. marca (TASR) - Tenisti Kórejskej republiky postúpili na finálový turnaj Davisovho pohára. V Soule zdolali Rakúsko 3:1, víťazný bod v kvalifikačnom stretnutí zabezpečil Kwon Soon Woo, ktorý zdolal Dennisa Novaka 7:5, 7:5. Hostia bojovali o

Tenis-DC: Horanský po prehre so Sinnerom: "Škoda, že som neudržal brejk" (2)

Bratislava 5. marca (TASR) - Slovenskí tenisti hrajú v kvalifikačnom dueli o postup na finálový turnaj Davisovho pohára s Talianskom 2:2. O vyrovnávajúci bod pre hostí sa na harde v bratislavskom NTC postaral líder talianskeho tímu Jannik Sinner, ktorý

Tenis: Čang Šuaj vo finále turnaja WTA v Lyone proti Jastremskej (2)

Lyon 5. marca (TASR) - Čínska tenistka Čang Šuaj a Ukrajinka Dajana Jastremská sa stretnú vo finále dvojhry na turnaji WTA v Lyone. Čang Šuaj si v sobotňajšom semifinále ako nasadená osmička poradila s domácou Francúzkou Caroline Garciovou 6:2, 7:5. Ja

Tenis-DC: Švédsko - Japonsko 3:2 v kvalifikačnom stretnutí (5)

Tenis-DC: Slovensko - Taliansko 2:2, Horanský prehral so Sinnerom