Tenis: V Top 10 rebríčka ATP žiadna zmena, vedie Djokovič, 73. Molčan

Londýn 14. februára (TASR) - Srb Novak Djokovič je naďalej suverénny líder tenisového rebríčka ATP. V Top 10 nenastali v porovnaní s minulým týždňom žiadne zmeny, druhý je Rus Daniil Medvedev, na tretej priečke figuruje Nemec Alexander Zverev.

14. 02. 2022
Tasr Více zde

Tenis: Ruud zdolal Schwartzmana vo finále turnaja v Buenos Aires

Buenos Aires 13. februára (TASR) - Nór Casper Ruud triumfoval na tenisovom turnaji ATP v Buenos Aires. Vo finále dvoch najvyššie nasadených hráčov vyhral nad domácim Diegom Schwartzmanom v troch setoch 5:7, 6:2 a 6:3. Je to pre neho siedmy titul na okr

13. 02. 2022

Tenis: Američan Opelka triumfoval na turnaji ATP v Dallase

Dallas 13. februára (TASR) - Americký tenista Reilly Opelka triumfoval vo dvojhre na turnaji ATP v Dallase. Ako nasadená dvojka si vo finále poradil s krajanom Jensonom Brooksbym 7:6 (5) a 7:6 (3). Dosiahol svoj tretí titul na okruhu.

Tenis: Lacko a Horanský neuspeli v kvalifikácii na turnaj ATP v Marseille

Marseille 13. februára (TASR) - Slovenskí tenisti Lukáš Lacko a Filip Horanský neuspeli v 1. kole kvalifikácie na turnaj ATP v Marseille. Lacko ako ôsmy nasadený prehral s Talianom Andreom Arnaboldim 6:7 (4) a 4:6, Horanský podľahol jednotke pavúka Čec

Tenis: Kovalík postúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP v Dauhe

Dauha 13. februára (TASR) - Slovenský tenista Jozef Kovalík sa predstaví na turnaji ATP v Dauhe v hlavnej sútaži. V dueli 2. kola kvalifikácie vyhral ako šiesty nasadený nad štvorkou pavúka Ukrajincom Iľjom Marčenkom 6:1 a 7:6 (8). V 1. kole hlavnej sú

Tenis: Kontaveitová vyhrala turnaj WTA v Petrohrade

Petrohrad 13. februára (TASR) - Estónska tenistka Anett Kontaveitová vyhrala turnaj WTA v Petrohrade. Ako druhá nasadená zdolala vo finále turnajovú jednotku Mariu Sakkariovú z Grécka 5:7, 7:6 (4) a 7:5 a zaznamenala svoj šiesty titul na ženskom okruhu

Tenis: Auger-Aliassime triumfoval na turnaji ATP v Rotterdame

Rotterdam 13. februára (TASR) - Kanaďan Felix Auger-Aliassime triumfoval na turnaji ATP v Rotterdame. Vo finále si ako turnajová trojka poradil s najvyššie nasadeným Grékom Stefanosom Tsitsipasom v dvoch setoch 6:4, 6:2 a dosiahol svoj prvý titul na ok

Tenis: Vo finále turnaja ATP v Dallase nastúpi Opelka proti Brooksbymu

Dallas 13. februára (TASR) - Americký tenista Reilly Opelka zvíťazil v semifinále dvojhry na turnaji ATP v Dallase nad krajanom Johnom Isnerom 7:6 (7), 7:6 (22). Vo finále ho čaká ďalší Američan Jenson Brooksby, ktorý zdolal Marcosa Girona 6:4, 6:7 (4)

Tenis: Ruud proti Schwartzmanovi vo finále turnaja v Buenos Aires

Buenos Aires 13. februára (TASR) - Finále tenisového turnaja ATP v Buenos Aires bude záležitosťou dvoch najvyššie nasadených hráčov. Nór Casper Ruud si v pozícii turnajovej jednotky poradil s Argentínčanom Federicom Delbonisom 6:3, 6:3 a v boji o titul

Tenis: Auger-Aliassime druhým finalistom turnaja ATP v Rotterdame (2)

Rotterdam 12. februára (TASR) - Grécky tenista Stefanos Tsitsipas sa stal prvým finalistom dvojhry na turnaji ATP v Rotterdame. V semifinále ako nasadená jednotka zdolal Čecha Jiřího Lehečku 4:6, 6:4, 6:2

12. 02. 2022

Tenis: Tsitsipas prvým finalistom turnaja ATP v Rotterdame

Tenis: Schwartzman postúpil do semifinále turnaja ATP v Buenos Aires (2)

Buenos Aires 12. februára (TASR) - Taliansky tenista Lorenzo Sonego sa prebojoval do semifinále dvojhry na antukovom turnaji ATP v Buenos Aires. Vo štvrťfinále ako nasadená trojka zdolal Španiela Fernanda Verdasca 6:4, 7:6 (4).