Tenis: Travaglia postúpil do 2. kola turnaja ATP v Pune (5)

Pune 1. februára (TASR) - Fínsky tenista Emil Ruusuvuori postúpil do 2: kola dvojhry na turnaji ATP v indickom Pune. V úvodnom kole zvíťazil ako nasadená šestka nad Bielorusom Jegorom Gerasimovom 6:0, 7:6 (11).

01. 02. 2022

Tenis: Martin prehral v 1. kole turnaja ATP v Cordobe

Cordoba 1. februára (TASR) - Slovenský tenista Andrej Martin neuspel v 1. kole dvojhry na antukovom turnaji ATP v argentínskej Cordobe. V utorňajšom stretnutí prehral so šiestym nasadeným Španielom Albertom Ramosom-Vinolasom 4:6, 3:6.

Tenis: Molčan prehral v 1. kole turnaja ATP v Montpellieri

Montpellier 1. februára (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan neuspel v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v Montpellieri. V utorňajšom stretnutí prehral s Damirom Džumhurom z Bosny a Hercegoviny 6:7 (5), 0:6.

Tenis: Sousa postúpil do 2. kola turnaja ATP v Pune (4)

Tenis: Krajinovič postúpil do 2. kola turnaja ATP v Montpellieri (2)

Montpellier 1. februára (TASR) - Kazašský tenista Alexander Bublik sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Montpellieri. V úvodnom kole zdolal ako nasadená šestka Holanďana Tallona Griekspoora 7:6 (4), 7:6 (5).

Tenis: Vukič postúpil do 2. kola turnaja ATP v Pune (3)

Tenis: Majchrzak postúpil do 2. kola turnaja ATP v Pune (2)

Tenis: Ruusuvuori postúpil do 2. kola turnaja ATP v Pune

Tenis: Munar postúpil do 2. kola turnaja ATP v Cordobe

Cordoba 1. februára (TASR) - Španielsky tenista Jaume Munar postúpil do 2. kola dvojhry na antukovom turnaji ATP v argentínskej Cordobe. V úvodnom kole zvíťazil nad nasadenou sedmičkou Francúzom Benoitom Paireom 6:4, 7:5.

Tenis: Thiem oddialil návrat, odhlásil sa z turnaja ATP v Cordobe

Cordoba 1. februára (TASR) - Rakúsky tenista Dominic Thiem oddialil návrat do súťažného kolotoča po pauze zavinenej zranením zápästia. Šampión US Open z roku 2020 sa odhlásil z turnaja ATP v argentínskej Cordobe. V 1. kole mal nastúpiť proti víťazovi d

Tenis: Bublik postúpil do 2. kola turnaja ATP v Montpellieri

Tenis: Del Potro sa po dvaapolročnej pauze vráti na okruh ATP v Buenos Aires

Buenos Aires 1. februára (TASR) - Argentínsky tenista Juan Martin del Potro sa po dvaapolročnej pauze vráti do súťažného kolotoča. Na budúci týždeň sa predstaví na turnaji ATP na domácej pôde v Buenos Aires. TASR pripomína, že del Potro je šampión US O