Tenis: Monfils a Čilič do semifinále turnaja ATP v Adelaide

Adelaide 7. januára (TASR) - Najvyššie nasadený tenista Gael Monfils sa prebojoval do semifinále dvojhry na turnaji ATP v Adelaide. Francúz zdolal v piatkovom štvrťfinále šestku "pavúka" Tommyho Paula z USA 6:4, 6:1.

07. 01. 2022

Tenis: Molčan prehral vo štvrťfinále turnaja ATP v Melbourne s Ruusuvuorim

Melbourne 7. januára (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan neuspel vo štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v Melbourne. V piatkovom stretnutí prehral s Fínom Emilom Ruusuvuorim za 68 minút 2:6, 1:6.

Tenis-Australian: Kerberová odletí do Melbourne bez zápasovej praxe

Melbourne 6. januára (TASR) - Nemecká tenistka Angelique Kerberová odletí na úvodný grandslamový turnaj roka Australian Open bez zápasovej praxe. Bývalá svetová jednotka musela po pozitívnom teste na koronavírus začať s prípravou neskôr a nebude štarto

06. 01. 2022

Tenis: Nišikori si zranil bedrový kĺb a nebude štartovať na Australian Open

Paríž 6. januára (TASR) - Japonský tenista Kei Nišikori vo štvrtok oznámil, že pre zranenie bedrového kĺbu nebude štartovať na blížiacom sa Australian Open.

Tenis: Djokovič je v Austrálii väzňom, tvrdí jeho otec

Melbourne 6. januára (TASR) - Otec srbského tenistu Novaka Djokoviča tvrdí, že jeho syn je v Austrálii väzňom a snažia sa ho ponížiť. Podľa Srdjana Djokoviča k jeho synovi pristupujú úplne odlišne ako k ďalším 25 hráčom, ktorí požiadali o udelenie leká

Tenis: Francúzsko prehralo aj tretíkrát, z ATP Cupu odchádza bez bodu (4)

Sydney 6. januára (TASR) - Kanadskí tenisti sa prebojovali do semifinále ATP Cupu v Sydney. Postup si zaistili už po dvojhrách štvrtkového zápasu C-skupiny s Nemeckom, keď uspeli v oboch singloch. Druhé víťazstvo dosiahla aj Veľká Británia, ktorá zdola

Tenis: Keninová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Adelaide (2)

Adelaide 6. januára (TASR) - Poľská tenistka Iga Swiateková postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Adelaide. Vo štvrtkovom stretnutí osemfinále vyradila ako obhajkyňa titulu Kanaďanku Leylah Fernandezovú hladko 6:1, 6:2.

Tenis: Griekspoor postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Melbourne (2)

Melbourne 6. januára (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal zvíťazil vo štvrtkovom stretnutí osemfinále dvojhry na turnaji ATP v Melbourne nad Ričardasom Berankisom z Litvy 6:2, 7:5. Ako najvyššie nasadený hráč uspel v prvom vystúpení na hlavnom prof

Tenis: Kanada si zaistila postup do semifinále ATP Cupu už po dvojhrách (3)

Tenis: Kasatkinová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA Melbourne Summer Set 2

Melbourne 6. januára (TASR) - Ruská tenistka Daria Kasatkinová nasadená ako tretia zvíťazila v stretnutí štvrtkového osemfinále dvojhry na turnaji WTA Melbourne Summer Set 2 nad Američankou Madison Keysovou 7:6 (4), 2:6, 6:3.

Tenis: Osaková postúpila do štvrťfinále turnaja WTA Melbourne Summer Set 1

Melbourne 6. januára (TASR) - Japonská tenistka Naomi Osaková postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA Melbourne Summer Set 1. V úlohe nasadenej jednotky zdolala v stretnutí štvrtkového osemfinále Belgičanku Marynu Zanevskú hladko 6:1, 6:1.

Tenis: Monfils postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Adelaide

Adelaide 6. januára (TASR) - Najvyššie nasadený tenista Gael Monfils z Francúzska zdolal vo štvrtkovom stretnutí osemfinále dvojhry na turnaji ATP v Adelaide Argentínčana Juana Manuela Cerundola hladko 6:2, 6:1.