Tenis: Bondárová postúpila do 2. kola turnaja Melbourne Summer Set 1 (3)

Melbourne 5. januára (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová neuspela v 1. kole dvojhry na turnaji WTA Melbourne Summer Set 1. V pozícii kvalifikantky prehrala s Ruskou Veronikou Kudermetovovou 6:7 (4), 6:7 (6). V druhom sete nevyužila nasadená tr

05. 01. 2022

Tenis: Djere a Čilič sa prebojovali do štvrťfinále turnaja ATP v Adelaide

Adelaide 5. januára (TASR) - Chorvátsky tenista Marin Čilič si v 2. kole dvojhry na turnaji ATP v austrálskom Adelaide poradil s Brazílčanom Thiagom Monteirom 6:4, 7:6 (3).

Tenis: Keysová postúpila do 2. kola turnaja WTA Melbourne Summer Set 2

Melbourne 5. januára (TASR) - Americká tenistka Madison Keysová postúpila na turnaji WTA Melbourne Summer Set 2 do 2. kola dvojhry. V stredajšom stretnutí 1. kola zdolala Britku Harriet Dartovú 6:3, 7:6 (2).

Tenis: Juvanová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Adelaide

Adelaide 5. januára (TASR) - Slovinská tenistka Kaja Juvanová postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Adelaide. V stredajšom stretnutí 2. kola vyradila druhú nasadenú Bielorusku Arinu Sobolenkovú 7:6 (6), 6:1.

Tenis: Potapovová postúpila do 2. kola turnaja Melbourne Summer Set 1 (2)

Tenis-Australian: Tiley tvrdí: "Djokovič nedostal lekársku výnimku z láskavosti"

Melbourne 5. januára (TASR) - Riaditeľ Australian Open Craig Tiley tvrdí, že organizátori grandslamového turnaja neprejavili voči srbskému tenistovi Novakovi Djokovičovi žiadnu špeciálnu láskavosť. Líder svetového rebríčka ATP dostal lekársku výnimku a

Tenis: Kužmová neuspela v 1. kole turnaja Melbourne Summer Set 1

Tenis: Poliaci prvými semifinalistami ATP Cupu v Sydney, rozhodol Hurkacz

Sydney 5. januára (TASR) - Tenisti Poľska sa stali prvými semifinalistami ATP Cupu v Sydney. V záverečnom vystúpení v D-skupine zvíťazili v priamom súboji o postup nad Argentínou 3:0. O úvodný bod pre poľské farby sa postaral Kamil Majchrzak, ktorý zdo

Tenis: Kužmová v 1. kole turnaja Melbourne Summer Set 1 proti Kudermetovovej (2)

Melbourne 4. januára (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová sa prebojovala do hlavnej súťaže na turnaji WTA Melbourne Summer Set 1. Vo finále kvalifikácie proti Bieloruske Olge Govorcovovej vyhrala prvý set 6:1, jej súperka následne zápas skrečov

04. 01. 2022

Tenis: Kanada zdolala na ATP Cupe V. Britániu 2:1, hrdinom Auger-Aliassime (3)

Sydney 4. januára (TASR) - Talianski tenisti si na ATP Cupe v Sydney pripísali na konto prvé víťazstvo. V druhom vystúpení v B-skupine zdolali Francúzsko 3:0, keď o výsledku rozhodli už po dvojhrách. O prvý bod sa postaral Jannik Sinner, ktorý zdolal A

Tenis: Tausonová postúpila do 2. kola turnaja WTA Melbourne Summer Set 2 (2)

Melbourne 4. januára (TASR) - Najvyššie nasadená tenistka Jessica Pegulová z USA skončila na turnaji WTA Melbourne Summer Set 2 už v úvodnom kole dvojhry. V utorňajšom stretnutí prehrala s Rumunkou Irinou Cameliou-Beguovou 6:7 (6), 3:6.

Tenis: Azarenková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Adelaide (2)

Adelaide 4. januára (TASR) - Poľská tenistka Iga Swiateková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Adelaide. V utorňajšom stretnutí úvodného kola vyradila ako obhajkyňa titulu domácu Austrálčanku Dariu Savilleovú dva razy 6:3.