Tenis: Rusi zdolali na ATP Cupe Austráliu, po dvojhrách vedú 2:0 (2)

Sydney 4. januára (TASR) - Talianski tenisti si na ATP Cupe v Sydney pripísali na konto prvé víťazstvo. V druhom vystúpení v B-skupine zdolali Francúzsko 3:0, keď o výsledku rozhodli už po dvojhrách. O prvý bod sa postaral Jannik Sinner, ktorý zdolal A

04. 01. 2022

Tenis: Kanepiová postúpila do 2. kola turnaja WTA Melbourne Summer Set 1 (2)

Melbourne 4. januára (TASR) - Japonská tenistka Naomi Osaková zvíťazila v utorňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA Melbourne Summer Set 1 nad Francúzkou Alize Cornetovou 6:4, 3:6, 6:3. Štvornásobná grandslamová šampiónka odohrala prvý zápas

Tenis: Djokovič bude môcť štartovať na Australian Open, dostal výnimku

Belehrad 4. januára (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič bude môcť štartovať na grandslamovom turnaji Australian Open napriek tomu, že nie je zaočkovaný proti koronavírusu. Líder svetového rebríčka ATP dostal výnimku a v Melbourne bude obhajovať titu

Tenis: McDonald postúpil do 2. kola turnaja ATP v Melbourne (2)

Melbourne 4. januára (TASR) - Britský tenista Andy Murray skončil na turnaji ATP v Melbourne hneď v 1. kole dvojhry. V utorňajšom stretnutí prehral s Argentínčanom Facundom Bagnisom 3:6, 7:5, 3:6.

Tenis: Kokkinakis postúpil do 2. kola turnaja ATP v Adelaide (2)

Adelaide 4. januára (TASR) - Bieloruský tenista Jegor Gerasimov postúpil do 2. kola turnaja ATP v Adelaide. V utorňajšom stretnutí 1. kola zdolal Maďara Mártona Fucsovicsa nasadeného ako piateho 6:3, 6:4.

BRIEF: Tenis: Djokovič bude môcť štartovať na Australian Open, dostal výnimku

Tenis: Jednotka Pegulová prehrala v 1. kole turnaja WTA Melbourne Summer Set 2

Melbourne 4. januára (TASR) - Najvyššie nasadená tenistka Jessica Pegulová z USA skončila na turnaji WTA Melbourne Summer Set 2 už v úvodnom kole dvojhry. V utorňajšom stretnutí prehrala s Rumunkou Irinou Cameliou-Beguovou 6:7 (6), 3:6.

Tenis: Osaková postúpila do 2. kola turnaja WTA Melbourne Summer Set 1

Tenis: Murray prehral v 1. kole turnaja ATP v Melbourne

Tenis: Obhajkyňa titulu Swiateková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Adelaide

Adelaide 4. januára (TASR) - Poľská tenistka Iga Swiateková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Adelaide. V utorňajšom stretnutí úvodného kola vyradila ako obhajkyňa titulu domácu Austrálčanku Dariu Savilleovú dva razy 6:3.

Tenis: Gerasimov postúpil do 2. kola turnaja ATP v Adelaide

Tenis: Kučová prehrala v 1. kole turnaja WTA v Adelaide s Doiovou

Adelaide 4. januára (TASR) - Slovenská tenistka Kristína Kučová sa s účinkovaním na turnaji WTA v Adelaide rozlúčila hneď v 1. kole. Japonke Misaki Doiovej podľahla 3:6, 6:3, 1:6. Pre Kučovú bolo podujatie súčasťou prípravy na úvodný grandslamový turna