Tenis: Schmiedlová neuspela v 1. kole turnaja Melbourne Summer Set 2

Melbourne 4. januára (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela v 1. kole dvojhry na turnaji WTA Melbourne Summer Set 2. Talianke Jasmine Paoliniovej podľahla 6:2, 3:6, 4:6.

04. 01. 2022

Tenis: Taliani zdolali na ATP Cupe Francúzsko 3:0, Nemci zvíťazili nad USA 2:1

Sydney 4. januára (TASR) - Talianski tenisti si na ATP Cupe v Sydney pripísali na konto prvé víťazstvo. V druhom vystúpení v B-skupine zdolali Francúzsko 3:0, keď o výsledku rozhodli už po dvojhrách. O prvý bod sa postaral Jannik Sinner, ktorý zdolal A

Tenis: Kužmová postúpila do hlavnej súťaže turnaja Melbourne Summer Set 1

Melbourne 4. januára (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová sa prebojovala do hlavnej súťaže na turnaji WTA Melbourne Summer Set 1. Vo finále kvalifikácie proti Bieloruske Olge Govorcovovej vyhrala prvý set 6:1, jej súperka následne zápas skrečov

Tenis: Argentína zdolala na ATP Cupe Grécko 3:0, Čile Srbov 2:1 (3)

Sydney 3. januára (TASR) - Španielski tenisti vyhrali na ATP Cupe v Sydney aj druhý zápas v A-skupine. Roberto Bautista Agut si poradil s Nórom Casperom Ruudom 6:4 a 7:6 (4) a jeho krajan Pablo Carreno Busta zdolal Viktora Durasovica 6:3, 6:3. Následne

03. 01. 2022

Tenis: Johnson postúpil do 2. kola turnaja ATP v Adelaide (3)

Adelaide 3. januára (TASR) - Brazílsky tenista Thiago Monteiro zvíťazil v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v austrálskom Adelaide nad Nemcom Danielom Altmaierom 6:2, 3:6, 7:6 (2).

Tenis: Argentína zdolala na ATP Cupe Grécko (2)

Tenis: Honová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Adelaide (4)

Adelaide 3. januára (TASR) - Grécka tenistka Maria Sakkariová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Adelaide nad Tamarou Zidanšekovou zo Slovinska 6:2, 0:6, 6:4.

Tenis: Fernandezová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Adelaide (3)

Tenis: Delbonis postúpil do 2. kola turnaja ATP v Adelaide (2)

Tenis: Tomljanovičová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Adelaide (2)

Tenis: Bartyová sa vracia po štyroch mesiacoch: "Som pripravená"

Adelaide 3. januára (TASR) - Austrálska tenistka Ashleigh Bartyová tvrdí, že bude pri svojom návrate na kurty potrebovať trpezlivosť. Svetová jednotka rebríčka WTA hrá tento týždeň prvýkrát od septembrového US Open. Po grandslamovom turnaji, v ktorom v

Tenis: Sakkariová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Adelaide