Tenis: Bartyová naďalej vedie rebríček WTA, Schmiedlová 81.

Londýn 8. novembra (TASR) - Austrálska tenistka Ashleigh Bartyová naďalej vedie rebríček WTA pred Arinou Sobolenkovou z Bieloruska. Na tretej priečke zostala Češka Barbora Krejčíková pred krajankou Karolínou Plíškovou.

08. 11. 2021
Tasr Více zde

Tenis: Djokovič vedie rebríček ATP, Molčan na 106. mieste

Londýn 8. novembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič aj naďalej vedie svetový rebríček ATP pred Rusom Daniilom Medvedevom. Na tretie miesto sa posunul Nemec Alexander Zverev, ktorý na ňom nahradil Gréka Stefanosa Tsitsipasa.

Tenis: Fucsovics postúpil do 2. kola turnaja ATP v Štokholme

Štokholm 7. novembra (TASR) - Maďarský tenista Márton Fucsovics nasadený ako siedmy vyradil v nedeľnom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP v Štokholme Francúza Adriana Mannarina hladko 6:4, 6:0.

07. 11. 2021

Tenis: Paoliniová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Linzi

Linz 7. novembra (TASR) - Talianska tenistka Jasmine Paoliniová nasadená ako siedma zdolala v nedeľnom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA v Linzi Ukrajinku Dajanu Jastremskú 6:4, 3:6, 6:2.

Tenis:Djokovič zdolal Medvedeva, získal rekordný 37.titul na podujatiach Masters

Paríž 7. novembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič si vybojoval šiestu trofej na turnaji ATP v Paríži a rekordný 37. titul na podujatiach Masters. V nedeľňajšom finále dvojhry zdolal v súboji dvoch najvyššie nasadených hráčov Rusa Daniila Medvede

Tenis: Gombos nastúpi v 1. kole Peugeot Slovak Open proti Džumhurovi

Bratislava 7. novembra (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos nasadený ako štvrtý si v 1. kole dvojhry na turnaji Peugeot Slovak Open 2021 v Bratislave zmeria sily s Damirom Džumhurom z Bosny a Hercegoviny. V hlavnom pavúku 22. medzinárodných majstr

Tenis: Kovalík prehral vo finále kvalifikácie na turnaji ATP v Štokholme

Štokholm 7. novembra (TASR) - Slovenský tenista Jozef Kovalík prehral vo finále kvalifikácie dvojhry na turnaji ATP v Štokholme s Uzbekom Denisom Istominom 4:6, 5:7.

Tenis: Kučová prehrala vo finále kvalifikácie na turnaji WTA v Linzi

Linz 7. novembra (TASR) - Slovenská tenistka Kristína Kučová neuspela vo finále kvalifikácie dvojhry na turnaji WTA v rakúskom Linzi. Francúzke Harmony Tanovej podľahla v troch setoch 7:5, 3:6, 4:6.

Tenis: Molčan vypadol v Bergame v semifinále, bude slovenskou jednotkou

Bergamo 6. novembra (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan nezabojuje o titul vo dvojhre na challengeri v talianskom Bergame. Najvyššie nasadený hráč nestačil v sobotnom semifinále na trojku pavúka Holgera Vitusa Nodskova Runeho z Dánska a podľahol mu

06. 11. 2021

Tenis-PBJK: Rusky s piatym titulom, Kasatkinová: "Úžasné pocity" (3)

Praha 6. novembra (TASR) - Ruské tenistky sa stali víťazkami Pohára Billie-Jean Kingovej v Prahe. O triumfe nad Švajčiarskom v sobotnom finále rozhodli už vo dvojhrách. Prvý bod pre výber Ruskej tenisovej federácie (RTF) vybojovala v O2 Arene Daria Kas

Tenis-PBJK: Rusky triumfovali vo finále, Samsonovová zdolala Benčičovú (2)

BRIEF: Tenis-PBJK: Rusky triumfovali vo finále nad Švajčiarskom