Tenis-OH2020: Djokovič nenastúpil na mix, bronz pre Bartyovú s Peersom

Tokio 31. júla (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič nenastúpil po boku Niny Stojanovičovej na zápas o bronz v mixe na OH 2020 v Tokiu. Ako dôvod uviedol zranenie ľavého ramena. Austrálčania Ashleigh Bartyová s Johnom Peersom tak získali bronz bez boj

31. 07. 2021

BRIEF: Tenis-OH2020: Djokovič nenastúpil na mix, bronz pre Bartyovú s Peersom

OH2020-Tenis: Djokovič zdemoloval raketu, ďalšiu odhodil na tribúnu (2)

Tokio 31. júla (TASR) - Šiesty nasadený španielsky tenista Pablo Careno-Busta získal na OH 2020 v Tokiu bronzovú medailu vo dvojhre. V dueli o 3. miesto zdolal turnajovú jednotku Srba Novaka Djokoviča po takmer trojhodinovom trojsetovom boji 6:4, 6:7 (

OH2020-Tenis: Carreno-Busta zdolal Djokoviča a získal bronz vo dvojhre

BRIEF: OH2020-Tenis: Carreno-Busta zdolal Djokoviča a získal bronz vo dvojhre

Tokio 31. júla (TASR) - Šiesty nasadený španielsky tenista Pablo Careno-Busta získal na OH 2020 v Tokiu bronzovú medailu vo dvojhre. V dueli o 3. miesto zdolal turnajovú jednotku Srba Novaka Djokoviča 6:4, 6:7 (6), 6:3. V nedeľnom finále nastúpia proti

OH2020-Tenis: Brazílčanky Stefaniová s Pigossiovou získali bronz v debli

Tokio 31. júla (TASR) - Brazílske tenistky Luisa Stefaniová s Laurou Pigossiovou získali na OH 2020 v Tokiu bronzové medaily v ženskej štvorhre. V dueli o 3. miesto zdolali favorizovaný ruský pár Veronika Kudermetovová, Jelena Vesninová 4:6, 6:4, 11:9.

BRIEF: OH2020-Tenis: Brazílčanky Stefaniová s Pigossiovou získali bronz v debli

Tenis: Ruusuvuori postúpil do semifinále turnaja ATP v Atlante

Atlanta 31. júla (TASR) - Fínsky tenista Emil Ruusuvuori postúpil do semifinále dvojhry na turnaji ATP v Atlante. Vo štvrťfinále zdolal tretieho nasadeného Brita Camerona Norrieho v dvoch setoch 7:6 (1) a 6:3.

Tenis: Schmiedlová vo finále turnaja WTA 125 v Belehrade proti Rusovej (2)

Belehrad 30. júla (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do finále dvojhry na turnaji WTA kategórie 125 v Belehrade. V piatkovom semifinále si poradila s krajankou Rebeccou Šramkovou 7:6 (4), 6:1. Vo finále ju čaká druhá n

30. 07. 2021

Tenis: Davisová postúpila do semifinále turnaja WTA v Charlestone (2)

Charleston 30. júla (TASR) - Ukrajinská tenistka Katerina Bondarenková postúpila do semifinále dvojhry na turnaji WTA v Charlestone po výhre 6:3, 6:3 nad Španielkou Emmou Navarrovou.

Tenis: Nakashima sa prebojoval do semifinále turnaja ATP v Atlante

Atlanta 30. júla (TASR) - Americký tenista Brandon Nakashima zvíťazil vo štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v Atlante nad Austrálčanom Jordanom Thompsonom 7:6 (5), 7:5.

Tenis: Schmiedlová si zahrá vo finále turnaja WTA 125 v Belehrade