Tenis-Roland: Djokovič po zisku titulu: "Aj za stavu 0:2 som veril v obrat" (2)

Paríž 13. júna (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič sa stal druhýkrát v kariére víťazom mužskej dvojhry na Roland Garros. Vo finále na parížskej antuke zdolal ako najvyššie nasadený hráč turnajovú päťku Gréka Stefanosa Tsitsipasa po vyše štvorhodinov

13. 06. 2021
Tasr Více zde

Tenis-Roland: Djokovič víťazom dvojhry, získal 19. grandslamový titul

BRIEF: Tenis-Roland: Djokovič druhýkrát víťazom mužskej dvojhry v Paríži

Paríž 13. júna (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič sa stal druhýkrát v kariére víťazom mužskej dvojhry na Roland Garros. Vo finále zdolal na parížskej antuke ako najvyššie nasadený hráč turnajovú päťku Gréka Stefanosa Tsitsipasa 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6

Tenis: Lacko postúpil do finále kvalifikácie turnaja ATP v Halle

Halle 13. júna (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko postúpil do finále kvalifikácie dvojhry na turnaji ATP v nemeckom Halle. V nedeľňajšom semifinále si poradil s jedenástym nasadeným Joaom Sousom z Portugalska v troch setoch 4:6, 6:4 a 6:3. O postup

Tenis: Kontová triumfovala vo finále turnaja WTA v Nottinghame

Nottingham 13. júna (TASR) - Britská tenistka Johanna Kontová triumfovala na domácom trávnatom turnaji WTA v Nottinghame. Najvyššie nasadená hráčka zdolala v nedeľňajšom finále štvorku pavúka Šuaj Čang z Číny hladko 6:2, 6:1.

Tenis: Griekspoor víťazom challengru Kooperativa Bratislava Open

Bratislava 13. júna (TASR) - Holandský tenista Tallon Griekspoor sa stal víťazom dvojhry na challengri Kooperativa Bratislava Open. Vo finále zvíťazil ako nasadená päťka nad Argentínčanom Sebastianom Baezom 7:6 (6), 6:3 a získal štvrtý titul na ATP Cha

BRIEF: Tenis: Griekspoor víťazom challengru Kooperativa Bratislava Open

Tenis: Čilič sa stal víťazom dvojhry na turnaji ATP v Stuttgarte

Stuttgart 13. júna (TASR) - Chorvátsky tenista Marin Čilič získal trofej na turnaji ATP v Stuttgarte. V nedeľnom finále zdolal tretieho nasadeného Felixa Augera-Aliassimeho z Kanady 7:6 (2), 6:3.

Tenis-Roland:Krejčíková napodobnila Pierceovú a po dvojhre má titul aj debli (2)

Paríž 13. júna (TASR) - Česká tenistka Barbora Krejčíková po triumfe vo dvojhre získala na grandslamovom Roland Garros titul aj v debli. Spoločne s krajankou Kateřinou Siniakovou v nedeľnom finále zdolali americko-poľský pár Bethanie Matteková-Sandsová

Tenis-Roland: Krejčíková získala titul aj vo štvorhre

Tenis-Roland: Krejčíková už nie je len deblová špecialistka:"Obrovská motivácia"

Paríž 13. júna (TASR) ? Česká tenistka Barbora Krejčíková sa konečne môže zbaviť nálepky špecialistky na štvorhru. Pred štartom grandslamového Roland Garros mala na konte rovnaký počet deblových titulov ako víťazných jednotlivých zápasov vo dvojhre na

Tenis-Roland: Francúzi Herbert s Mahutom vyhrali štvorhru

Paríž 12. júna (TASR) - Francúzi Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut sa stali víťazmi mužskej štvorhry na tenisovom grandslamovom turnaji Roland Garros. V sobotnom finále zdolali kazašský pár Alexander Bublik, Andrej Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4. Získal