Tenis: Kližan sa rozlúčil s antukou semifinálovou prehrou na Bratislava Open

Bratislava 12. júna (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan nepostúpil do finále dvojhry na challengri Kooperativa Bratislava Open. Piatemu nasadenému Holanďanovi Tallonovi Griekspoorovi podľahol v semifinále po trojsetovom boji 4:6, 7:5, 4:6.

12. 06. 2021

Tenis: Lacko uspel v 1. kole kvalifikácie turnaja ATP v Halle

Halle 12. júna (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko postúpil do 2. kola kvalifikácie dvojhry na turnaji ATP v nemeckom Halle. V sobotnom stretnutí 1. kola zdolal Bielorusa Jegora Gerasimova 6:4, 7:5.

Tenis: Kontová vo finále turnaja WTA v Nottinghame proti Šuaj Čang (2)

Nottingham 12. júna (TASR) - Britská tenistka Johanna Kontová sa prebojovala do finále dvojhry na domácom trávnatom turnaji WTA v Nottinghame. V úvodnom sobotnom semifinále si v pozícii najvyššie nasadenej hráčky poradila s turnajovou pätnástkou Srbkou

Tenis: Horanský prehral v semifinále challengru Bratislava Open s Baezom

Bratislava 12. júna (TASR) - Slovenský tenista Filip Horanský neuspel v semifinále dvojhry na challengri Kooperativa Bratislava Open. Argentínčanovi Sebastianovi Baezovi podľahol po trojsetovom boji 7:6 (6), 4:6, 6:7 (7). Juhoameričan nastúpi v nedeľu

Tenis-Roland: Krejčíková ďakovala Novotnej: "Určite sa na mňa zhora pozerá" (2)

Paríž 12. júna (TASR) - Česká tenistka Barbora Krejčíková sa stala víťazkou ženskej dvojhry na Roland Garros. Vo finále zdolala na parížskej antuke nasadenú tridsaťjednotku Rusku Anastasiu Pavľučenkovovú 6:1, 2:6, 6:4 získala prvý singlový grandsl

Tenis-Roland: Krejčíková získala prvý singlový grandslamový titul

BRIEF: Tenis-Roland: Krejčíková víťazkou ženskej dvojhry

Paríž 12. júna (TASR) - Česká tenistka Barbora Krejčíková sa stala víťazkou ženskej dvojhry na Roland Garros. Vo finále zdolala na parížskej antuke nasadenú tridsaťjednotku Rusku Anastasiu Pavľučenkovovú 6:1, 2:6, 6:4 a získala prvý singlový grandslamo

Tenis: Kontová prvou finalistkou turnaja WTA v Nottinghame

Tenis: Čilič postúpil do finále turnaja ATP v Stuttgarte (2)

Stuttgart 12. júna (TASR) - Kanadský tenista Felix Auger-Aliassime postúpil do finále turnaja ATP v Stuttgarte. V sobotnom semifinále si ako tretí nasadený poradil s Američanom Samom Querreym 6:4, 7:5.

Tenis: Auger-Aliassime postúpil do finále turnaja ATP v Stuttgarte

Tenis-Roland: Djokovič vyradil Nadala: "Moje najväčšie víťazstvo v Paríži"

Paríž 12. júna (TASR) - Parížske tenisové dvorce na Roland Garros zažili v piatok večer ďalší diel súboja titánov. Novak Djokovič tentokrát dokázal zdolať Rafaela Nadala na jeho najobľúbenejšom povrchu 3:6, 6:3, 7:6 (4), 6:2. Pre Španiela to bol iba tr

Tenis-Roland: Djokovič detronizoval Nadala - ohlasy médií

Bratislava 12. júna (TASR) - Ohlasy svetových médií na víťazstvo srbského tenistu Novaka Djokoviča nad Španielom Rafaelom Nadalom v semifinále Roland Garros.