BRIEF: Tenis-Roland: Gombos prehral v 1. kole dvojhry s Carrenom-Bustom

Paríž 30. mája (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos neuspel v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. Dvanástemu nasadenému Španielovi Pablovi Carrenovi-Bustovi podľahol 3:6, 4:6, 3:6. Na parížskej antuke tak nenadviaže na vystúpen

30. 05. 2021

Tenis-Roland: Kalininová vyradila v 1. kole dvojhry Kerberovú

Paríž 30. mája (TASR) - Ukrajinská tenistka Anhelina Kalininová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. V 1. kole vyradila nasadenú dvadsaťšestku Nemku Angelique Kerberovú 6:2, 6:4. Parížska šampiónka z roku 2016 zníži

Tenis:Djokovič zdolal Molčana a získal 83. titul: "Mimoriadna trofej" (3)

Belehrad 29. mája (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan prehral vo finále turnaja ATP v Belehrade. Ako kvalifikant podľahol v sobotu jednotke podujatia domácemu Novakovi Djokovičovi 4:6, 3:6.

29. 05. 2021

Tenis: Molčan napriek prehre neskrýval spokojnosť:"Najlepší týždeň v kariére"(2)

Tenis: Krejčíková víťazkou turnaja WTA v Štrasburgu

Štrasburg 29. mája (TASR) - Češka Barbora Krejčíková sa stala víťazkou tenisového turnaja WTA v Štrasburgu, keď v sobotnom finále dvojhry zdolala Rumunku Soranu Cirsteovú 6:3, 6:3.

Tenis: Korda vyhral turnaj v Parme

Parma 29. mája (TASR) - Americký tenista Sebastian Korda sa stal víťazom antukového turnaja ATP v talianskej Parme. V sobotnom finále dvojhry si poradil s rovnako nenasadeným domácim hráčom Marcom Cecchinatom 6:2, 6:4 za 1:16 h.

Tenis: Molčan nestačil na Djokoviča a nezískal prvú trofej na okruhu ATP

BRIEF: Tenis: Molčan podľahol Djokovičovi vo finále turnaja ATP v Belehrade

Tenis: Molčan sa v belehradskom finále stretne s Djokovičom (2)

Belehrad 28. mája (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan sa prebojoval do finále dvojhry na antukovom turnaji ATP v Belehrade. V piatkovom stretnutí semifinále vyradil v pozícii kvalifikanta Argentínčana Federica Delbonisa nasadeného ako ôsmeho v 161-m

28. 05. 2021

Tenis: Cecchinato proti Kordovi vo finále turnaja ATP v Parme (2)

Parma 28. mája (TASR) - Taliansky tenista Marco Cecchinato zvíťazil v semifinále dvojhry na turnaji ATP v Parme nad Španielom Jaumem Munarom 7:6 (2), 1:6, 6:1. Jeho finálovým súperom bude Američan Sebastian Korda, ktorý si v druhom semifinále poradil s

Tenis: Molčan postúpil do premiérového finále na okruhu ATP Tour

Tenis-Roland: Schmiedlová v 1. kole proti Mladenovicovej

Paríž 28. mája (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa v 1. kole hlavnej súťaže dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros stretne s domácou Francúzkou Kristinou Mladenovicovou. Schmiedlová sa do hlavnej súťaže prebojovala po trium