Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

Gáliková a Fičor víťazmi regiónu v Bratislave medzi staršími žiakmi

Terezka Gáliková (TK Slávia STU Bratislava) a Oskar Fičor (TŠ Advantage Bratislava) získali titul vo dvojhre na Letných regionálnych majtrovstvách Bratislavy staršieho žiactva. Gáliková sa vo finále stretla s Nikol Seval (OZ Talent NiZa Bratislava), ktorá jej za stavu 6:3 zápas vzdala. Fičor zdolal Šimona Jeníka (TK Petržalka) 6:4, 6:1.

18. 05. 2021
Tenis doma Více zde

Rozbehla sa Peugeot extraliga

V pondelok sme spoznali semifinalistov mužskej aj ženskej tenisovej Peugeot extraligy 2021. Medzi mužmi postúpil ďalej obhajca vlaňajšieho titulu TK Slávia STU Bratislava, ktorý na domácej pôde zvíťazil nad TC BASELINE Banská Bystrica jednoznačne 5:2. Na semifinálový duel pocestuje do Matúškova, kde si zmeria sily s domácimi Drakmi. Druhým semifinalistom z Bratislavy je TK LOVE 4 tennis po hladkom víťazstve nad Lieskovským tenisovým klubom-LTC 5:0. Semifinálový duel odohrajú v Poprade proti domácemu MŠK.

17. 05. 2021

Regionálne majstrovstvá Bratislavy mužov vyhral Minárik

Krištof Minárik (TK Slávia STU Bratislava) sa stal víťazom letných regionálnych majstrovstiev Bratislavy v kategórii mužov, keď vo finále šampionátu na dvorcoch TK LOVE 4 tennis Bratislava zdolal klubového spoluhráča Olivera Dung Em Daa 3:6, 6:2, 6:1 za 86 minút. Titul vo štvorhre získali Filip Havaj s Marcusom Masarčinom (obaja TK LOVE 4 tennis) po víťazstve nad Matejom Palčom s Patrikom Palenčárom (obaja TK Slávia STU Bratislava).

16. 05. 2021

Bairo a Kašťáková víťazmi HMR starších žiakov na západe

Dylan Bairo a Sára Kašťáková (obaja TC EMPIRE Trnava) získali titul na HMR starších žiakov na západe. Bairo si vo finále poradil s Markom Bekénim (Tenis Team Nové Zámky) 6:1, 6:4. Tretie miesto si vybojovali David Suchan a Pavol Bíly (obaja TC EMPIRE Trnava). Medzi dievčatami skončila prvá Sára Kašťáková po finálovom víťazstve 7:5, 6:1 nad klubovou spoluhráčkou Miou Pohánkovou. Tretie miesto získali Lea Belanská  (TC Topoľčany) a Natália Kročková (TC EMPIRE Trnava).

18. 12. 2020

Lipták víťazom HMR mladších žiakov v Bratislave

Matej Lipták (TK LOVE 4 tennis Bratislava) sa stal víťazom halových regionálnych majstrovstiev mladších žiakov v Bratislave. Druhý nasadený hráč vo finále hladko zdolal jednotku turnaja Samuela Alexandra Krajčíra (TK Jednotka Bratislava) 6:2, 6:1. Tretie miesto patrí Filipovi Romanovi (TK LOVE 4 tennis Bratislava) a Samuelovi Sýkorovi (TK Slávia STU Bratislava).

17. 12. 2020

Krajčí víťazom HMR mužov na východe

Michal Krajčí (TK Mladosť Košice) sa stal víťazom HMR na východe. Pätnásťročný hráč si vo finále poradil so skúseným Michalom Pažickým (MŠK Poprad-Tatry) 6:3, 6:2. Tretie miesto obsadili Mário Kirkov (TK Profitennis Academy Prešov) a Samuel Stolárik (MŠK Poprad-Tatry).

15. 12. 2020

Medzi ženami na západe zvíťazila Slabá

Víťazkou halových majstrovstiev Západoslovenského regiónu žien sa stala najvyššie nasadená Natália Slabá (TK Slávia SPU Nitra). Vo finálovom zápase si hladko poradila s Emou Baraniakovou (TKM - Tenisový klub Madunice) 6:2, 6:2. Tretie miesto si vybojovali hráčky TC EMPIRE Trnava Kristína Mráziková a Ela Pláteníková.

Markovič víťazom HMR starších žiakov na strednom Slovensku

Matej Markovič (OZ ŠK Odema Púchov) vyhral HMR starších žiakov na strednom Slovensku. Vo finále si poradil s Michaelom Jankechom (TK Sparta Považská Bystrica) 6:2, 6:2. Tretie miesto obsadili Lukáš Hanušovský (TK Sparta Považská Bystrica) a Maroš Medveď (TC BASELINE Banská Bystrica).

Zimenová vyhrala HMR mladších žiačok na strednom Slovensku

Lujza Zimenová (TK Žilina) vyhrala HMR mladších žiačok na strednom Slovensku. Vo finále si poradila s Nikolou Farkašovou (TA Edmund Pavlík Banská Bystrica) 6:2, 7:6(3). Tretie miesto obsadili Michaela Lalíková (TK Hriňová) a Deana Tatierska (TK Sparta Považská Bystrica).

08. 12. 2020

Kyjaci s víťazstvom z HMR dorastencov na západe

Samuel Kyjaci (TC EMPIRE Trnava) si odniesol prvenstvo z HMR dorastencov v Západoslovenskom regióne. Vo finále zdolal klubového spoluhráča Mareka Naňa 6:4, 6:4. Na treťom mieste skončili ďalší dvaja hráči TC EMPIRE Trnava - Jakub Ševčík a Matúš Barcaj.

Marošík víťazom HMR dorastencov na strednom Slovensku

Norbert Marošík (Lieskovský tenisový klub-LTC) sa stal víťazom halových majstrovstiev Stredoslovenského regiónu medzi dorastencami. Vo finále si poradil s Pavlom Keľom (TA Rimavská Sobota), ktorý mu za stavu 6:1, 5:0 zápas skrečoval. Tretie miesto obsadili Pavel Gula (OZ ŠK Odema Púchov) a Ivo Verčík (TK Žilina).

Vajgel a Marušinová víťazmi HMR v Bratislave medzi dorastencami

Hugo Vajgel (TK Slovan Bratislava) a Martina Marušinová (TK Zohor)sa stali víťazmi halových majstrovstiev Bratislavského regiónu. Vajgel si vo finále poradil s klubovým spoluhráčom Simonom Norrmanom hladko 6:3, 6:2. Tretie miesto obsadili rovnako hráči Slovana Bratislava Juraj Obtulovič a Marko Hajduch. Medzi dievčatami získala prvenstvo Marušinová po finálovej výhre 6:0, 6:3 nad Adelou Gemzickou (TK Slovan Bratislava). Tretie miesto patrí Tamare Šramkovej (TK Jednotka Bratislava) a Laure Cílekovej (TK Slovan Bratislava).