Šupová víťazkou turnaja ITF J100 v Nemecku

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Šupová víťazkou turnaja ITF J100 v Nemecku

Kali Šupová získala titul vo dvojhre na medzinárodnom juniorskom turnaji ITF J100 v nemeckom Neunkirchene. V pozícii nasadenej sedmičky zvíťazila vo finále nad jednotkou pavúka Beatrise Zeltinovou z Lotyšska a zdolala ju 7:6(8), 6:4. Zverenka trénera Mateja Liptáka nestratila na turnaji ani jeden set. Pre stále iba štrnásťročnú hráčku Národného tenisového centra je to už druhý singlový titul na juniorskom okruhu ITF.

Fotogaléria

•

Vložené: 17. 07. 2024       Kategória: Aktuality

Schmiedlová v Budapešti vyhrala

Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA 250 v Budapešti (232 244 eur, antuka vonku). Zverenka trénera Ladislava Simona a kondičného Ladislava Olasza zvíťazila v druhom kole nad štvrtou nasadenou Sarou Sorribesovou Tormovou zo Španielska a zdolala ju 2:6, 6:2, 6:2 za 140 minút. V súboji o postup do semifinále sa stretne s Ruskou Jelinou Avanesjanovou.

17. 07. 2024

Renča: Jeden z top zápasov

Renáta Jamrichová si zopakovala vo Wimbledone finále z Australian Open a pridala svoj druhý juniorský grandslamový titul v tejto sezóne. V oboch prípadoch nastúpila proti Austrálčanke Emerson Jonesovej, ktorú opätovne zdolala v dvoch setoch. Sedemnásťročná hráčka Národného tenisového centra zhodnotila, že boj o titul na trávnatom dvorci bol na vyššej úrovni ako pred pol rokom na melbournskom harde.