Slovenský mix do 2. kola

Neúspešné vystúpenia Slovákov vo štvorhre na US Open prerušili v piatok dve víťazstvá. Do druhého kola postúpili v mixe Husárová s Poláškom a vo štvorhre žien Rybáriková po boku Američanky Kingovej. Dvojica Hantuchová, Hingisová neuspela proti najvyššie nasadeným Taliankam Erraniovej s Vinciovou.

31. 08. 2013

Hantuchová v New Yorku o osemfinále

Daniela Hantuchová sa prebojovala už do tretieho kola dvojhry na US Open. V piatkovom druhom kole si  poradila s iba sedemnásťročnou Američankou Victoriou Duvalovou za 73 minút 6:2, 6:3. V sobotu nastúpi proti izraelskej kvalifikantke Julii Gluškovej v zápase o postup do osemfinále.

30. 08. 2013

Schmiedlová s Kanepiovou prehrala

Karolína Schmiedlová skončila pri svojej premiérovej účasti v hlavnej súťaži na US Open v 2. kole. Osemnásťročná členka NTC, zverenkyňa trénera Milana Martinca, vo štvrtkovom zápase nestačila na 25. nasadenú Kaiu Kanepiovú z Estónska a podľahla jej 4:6, 1:6.

29. 08. 2013

Lacko vypadol

Lukáš Lacko ani na štvrtý pokus neprešiel cez prvé kolo dvojhry na US Open. Napriek sľubnému úvodu prehral s indickým kvalifikantom Somdevom Devvarmanom za 3:11 h v piatich setoch 6:4, 1:6, 2:6, 6:4 a 4:6. Zápas Karolíny Schmiedlovej s Kanepiovou pre dážď odložili na štvrtok.

Cibulková vypadla v 1. kole!

Dominika Cibulková neuspela v 1. kole dvojhry na US Open. Ako nasadená sedemnástka prehrala s talentovanou Ukrajinkou Elinou Svitolinovou za 65 minút 4:6, 3:6. Jej maximom na záverečnom podujatí veľkej štvorky zostáva štvrťfinále z roku 2010, vlani sa vo Flushing Meadows dostala do 3. kola.