Tenis-DP: Argentínčania vyhrali vo štvrťfinále nad Srbskom 4:1

Buenos Aires 19. júla (TASR) - Tenisti Argentíny vyhrali vo štvrťfinále svetovej skupiny Davisovho pohára nad Srbskom 4:1. V nedeľu už za rozhodnutého stavu získal jediný bod pre hostí Dušan Lajovič. V semifinále sa Argentína stretne s Belgickom. Daviso
19. 07. 2015
Tasr Více zde

Tenis: Schmiedlová získala v Bukurešti druhý titul, Macko: "Veľmi jej to prajem"

Bukurešť 19. júla (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová získala v Bukurešti druhý titul na okruhu WTA a v pondelok bude prvýkrát v kariére národnou jednotkou. Vo finále antukového podujatia si poradila s najvyššie nasadenou Taliankou Saro

Tenis: Schmiedlová získala v Bukurešti druhý titul, bude slovenskou jednotkou

Tenis-DC: Belgičania vyhrali vo štvrťfinále nad Kanadou hladko 5:0

Ostende 19. júla (TASR) - Belgickí tenisti vyhrali vo štvrťfinále prvej svetovej skupiny Davisovho pohára nad Kanadou hladko 5:0. Ďalšie body pre domácich pridali v nedeľu Kimmer Coppejans a Steve Darcis. Davisov pohár - svetová skupina - štvrťfinále: B

Tenis-DP: Argentínčania vedú nad Srbskom vo štvrťfinále 3:1

Buenos Aires 18. júla (TASR) - Argentínčania vedú vo štvrťfinále svetovej skupiny Davisovho pohára nad Srbmi 3:1. V nedeľu už za rozhodnutého stavu získal prvý bod pre hostí Dušan Lajovič. Davisov pohár - svetová skupina - štvrťfinále: Argentína - Srbsk

Tenis-DC: Veľká Británia postúpila po 34 rokoch opäť do semifinále

Londýn 19. júla (TASR) - Tenisti Veľkej Británie si po 34 rokoch opäť zahrajú semifinále prestížneho Davisovho pohára. Vo štvrťfinále prvej svetovej skupiny vedú nad Francúzskom už 3:1, keď sa o rozhodujúci bod proti vlaňajšiemu finalistovi súťaže postar

Tenis-DC: Slováci vyhrali v Rumunsku 3:2 a budú hrať o svetovú skupinu - SÚHRN

Konstanca 19. júla (TASR) - Slovenskí tenisti sa po druhý raz za sebou prebojovali do septembrovej baráže o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára, V stretnutí 2. kola 1. skupiny euro-africkej zóny totiž vyhrali nad domácim Rumunskom 3:2. O rozhodujú

Tenis-DC: Slováci vyhrali v Rumunsku 3:2 a budú hrať baráž o svetovú skupinu (5)

Tenis-DC: Belgičania vedú nad Kanadou vo štvrťfinále už 4:0

Ostende 19. júla (TASR) - Belgickí tenisti vedú vo štvrťfinále prvej svetovej skupiny Davisovho pohára nad Kanadou už 4:0. Štvrtý bod pre domácich pridal v nedeľu Kimmer Coppejans. Davisov pohár - svetová skupina - štvrťfinále: Belgicko - Kanada 4:0 po

Tenis: Larssonová triumfovala na domácom turnaji WTA vo švédskom Bastade

Bastad 19. júla (TASR) - Švédka Johanna Larssonová triumfovala na tenisovom turnaji WTA v Bastade. Na domácej pôde si turnajová sedmička poradila so štvrtou nasadenou obhajkyňou titulu Nemkou Monou Barthelovou v dvoch setoch 6:3 a 7:6 (2). Duel trval 1:4

Tenis-DC: Kližan po zisku tretieho bodu: "Ako tím sme to zvládli na jednotku"(4)

Konstanca 19. júla (TASR) - Slovenskí tenisti sa po druhý raz za sebou prebojovali do septembrovej baráže o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára, V stretnutí 2. kola 1. skupiny euro-africkej zóny totiž vedú nad domácim Rumunskom už 3:1. O rozhodujú

Tenis-DC: Kližan po zisku rozhodujúceho bodu: "Odohral som výborný zápas" (3)