Tenis: Mayer a Tomic postúpili do 2. kola turnaja ATP Masters v Monte Carle

Monte Carlo 12. apríla (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Florian Mayer (Nem.) - Michail Južnyj (Rus.) 7:6 (8), 6:4, Bernard Tomic (Austr.)
12. 04. 2015

Tenis: Martinec po Schmiedlovej triumfe v Poľsku: "Kája hrala fantasticky" (5)

Katovice 12. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová získala v poľských Katoviciach prvý titul na okruhu WTA. Vo finále halového podujatia si ako nasadená osmička poradila s trojkou "pavúka" Taliankou Camilou Giorgiovou v d

Tenis: Kližan po zisku titulu v Casablance: "Fanúšikovia boli neskutoční" (2)

Casablanca 12. apríla (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan získal v marockej Casablance tretí singlový titul na okruhu ATP. Vo finále antukového podujatia si ako nasadená dvojka poradil so Španielom Danielom Gimenom-Traverom za 76 minút hladko v dvoc

Tenis: Moška o tituloch Schmiedlovej a Kližana: "Fantastická slovenská nedeľa"

Tenis: Schmiedlová po zisku prvého titulu ďakovala mame a trénerom (2)

Tenis: Schmiedlová získala v Katoviciach prvý titul na okruhu WTA (2)

Tenis: Schmiedlová získala v Katoviciach prvý titul na okruhu WTA

Tenis: Kližan získal v Casablance tretí singlový titul na okruhu ATP

Tenis: Gombos postúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP v Monte Carle

Monte Carlo 12. apríla (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos sa prebojoval do hlavnej súťaže na antukovom turnaji ATP Masters 1000 v Monte Carle. Jeho súper vo finálovom druhom kole kvalifikácie tretí nasadený Uzbek Denis Istomin zápas skrečoval za s

Tenis: Kužmová získala na turnaji ITF v Heraklione druhý titul

Heraklion 12. apríla (TASR) - Talentovaná slovenská tenistka Viktória Kužmová sa stala druhýkrát v kariére víťazkou turnaja ITF v gréckom Heraklione. Vo finále dvojhry si poradila s domácou Valentinou Grammatikopoulouovóu v dvoch setoch 6:3, 6:4 a odplat

Tenis: Sock v houstonskom finále proti krajanovi Querreymu (2)

Houston 12. apríla (TASR) - Američan Jack Sock postúpil na tenisovom turnaji ATP v Houstone do finále, keď si poradil s trojkou podujatia Kevinom Andersonom z JAR 7:6 (3) a 6:3. V súboji o trofej sa stretne v nedeľu s krajanom Samom Querreyom. dvojhra -

Tenis: Keysová a Kerberová vo finále turnaja WTA v Charlestone (2)

Charleston 11. apríla (TASR) - Americká tenistka Madison Keysová sa stala prvou finalistkou turnaja WTA v Charlestone. V sobotňajšom semifinále zdolala Češku Lucie Hradeckú za 68 minút v dvoch setoch 6:1, 6:4. dvojhra - semifinále: Madison Keysová (7-USA