Tenis: Kerberová vyhrala v 3. kole turnaja WTA v Charlestone

Charleston 9. apríla (TASR) - Nemecká tenistka Angelique Kerberová vyhrala v 3. kole na turnaji WTA v americkom Charlestone nad Španielkou Larou Arruabarrenou Vecinovou 6:3 a 6:0. výsledky - 3. kolo: Angelique Kerberová (5-Nem.) - Lara Arruabarrena Vecin
09. 04. 2015

Tenis: Kuličkovová postúpila na turnaji WTA v Katoviciach do štvrťfinále (2)

Katovice 9. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala už do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v poľských Katoviciach. V druhom kole ako nasadená osmička zdolala Češku Kateřinu Siniakovú za 2:04 h v trojsetovej bitke 6:1

Tenis: Gimeno-Traver postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Casablance (4)

Casablanca 8. apríla (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Jiří Veselý (3-ČR) - Michail Južnyj (Rus.) 7:6 (7), 6:3, Aljaž Bedene (V. Brit.) - Arthur De Greef (Bel.)

Tenis: Ouahab postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Casablance (3)

Tenis: Schmiedlová postúpila na turnaji WTA v Katoviciach už do štvrťfinále

Tenis: Veselý postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Casablance (2)

Tenis: Bedene postúpil suverénne do štvrťfinále turnaja ATP v Casablance

Casablanca 8. apríla (TASR) - Britský tenista slovinského pôvodu Aljaž Bedene sa suverénnym spôsobom prebojoval do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v marockej Casablance. V druhom kole si poradil s Belgičanom Arthurom De Greefom v dvoch setoch 6:2, 6:3

Tenis: Lopez postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Houstone

Houston 9. apríla (TASR) - Španielsky tenista Feliciano Lopez sa prebojoval do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v americkom Houstone. V 2. kole si ako nasadená jednotka poradil s Austrálčanom Samuelom Grothom hladko v dvoch setoch 6:3, 6:2. dvojhra - 2

Tenis:Čepelová prehrala v Charlestone s Erraniovou,skončila aj Bouchardová-SÚHRN

Charleston 9. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová neobháji vlaňajšie finále na turnaji WTA na zelenej antuke v americkom Charlestone. V druhom kole dvojhry prehrala s nasadenou štvorkou Taliankou Sarou Erraniovou v dvoch setoch 3:6, 6:7 (5j.

Tenis: Čepelová prehrala v 2. kole dvojhry v Charlestone s Erraniovou

08. 04. 2015

Tenis: Vecinová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Charlestone (7)

Charleston 8. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Kristína Kučová skončila na turnaji WTA v americkom Charlestone v 2. kole. Nad jej sily bola Češka Lucie Hradecká, ktorá triumfovala 7:5, 6:3. Duel trval 95 minút. výsledky - 2. kolo: Lucie Hradecká (ČR)

Tenis: Mituová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Charlestone (6)