Tenis: Georgiová postúpila do 3. kola turnaja WTA v Miami (2)

Miami 27. marca (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Camila Giorgiová (30-Tal.) - Alison Van Uytvancková (Bel.) 6:3, 6:2, Simona Halepová (3-Rum.)
27. 03. 2015
Tasr Více zde

Tenis: Halepová s Bellisovou postúpili do 3. kola turnaja WTA v Miami

Miami 27. marca (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Simona Halepová (3-Rum.) - Nicole Vaidišová (ČR) 6:4, 2:6, 6:1, Catherine Bellisová (USA) - Zarina Diyasová (29-Kaz.) 6:2, 6:1 laUSA-Tenis-WTA-Miami-2.kolo-výsledky

Tenis: Delbonis zdolal Veselého a v Miami postúpil do 2. kola

Miami 27. marca (TASR) - Český tenista Jiří Veselý prehral v súboji 1. kola s Federicom Delbonisom z Argentíny 6:7 (4), 6:3, 5:7 a na turnaji ATP v Miami vypadol z ďalších bojov. dvojhra - 1. kolo: Steve Darcis (Belg.) - Malek Jaziri (Tun.)

Tenis: Anna Karolína Schmiedlová v Miami skončila - SÚHRN

Miami 27. marca (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová vypadla v 2. kole na turnaji WTA v Miami. Vo štvrtok jej stopku vystavila Poľka Agnieszka Radwaňská, ktorá zvíťazila 6:4, 7:5. Duel trval 103 minút. Prekvapenie sa zrodilo v ruskom súb

Tenis: Cornetová do 3. kola turnaja WTA v Miami (4)

Miami 26. marca (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová vypadla v 2. kole na turnaji WTA v Miami. Vo štvrtok jej stopku vystavila Poľka Agnieszka Radwaňská, ktorá zvíťazila 6:4, 7:5. Duel trval 103 minút. dvojhra - 2. kolo: Agnieszka Radwa
26. 03. 2015

Tenis: Jerzy Janowicz do 2. kola na turnaji v Miami (5)

Miami 26. marca (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan uspel vo svojom úvodnom vystúpení na turnaji ATP v Miami, keď si vo štvrtok poradil s Talianom Paolom Lorenzim za 78 minút 6:3, 6:4. V druhom kole ho čaká svetová jednotka Srb Novak Djokovič. dvoj

Tenis: Baghdatis neuspel v Miami už v 1. kole (4)

Tenis: Petkovicová do 3. kola turnaja WTA v Miami (3)

Tenis: Suarezová Navarrová do 3. kola turnaja WTA v Miami (2)

Tenis: Kližan zdolal Lorenziho a postúpil v Miami do 2. kola (3)

Tenis: Kližan zdolal Lorenziho a postúpil v Miami do 2. kola (2)

Tenis: Schmiedlová skončila v 2. kole turnaja WTA v Miami