Tenis: Karlovič do štvrťfinále v Delray Beach (2)

Delray Beach 18. februára (TASR) - Americký tenista Denis Kudla neprešiel na turnaji ATP v Delray Beach cez 2. kolo. Premožiteľ Slováka Lukáša Lacka bol prikrátky na Francúza Adriana Mannarina, ktorý triumfoval za 60 minút hladko 6:2, 6:2. dvojhra - 2. k
18. 02. 2015
Tasr Více zde

Tenis: Monfils do štvrťfinále turnaja v Marseille (5)

Marseille 18. februára (TASR) - Šiesty nasadený Belgičan David Goffin postúpil do druhého kola tenisového turnaja v Marseille po víťazstve 6:4, 6:2 nad Poliakom Jerzym Janowiczom. dvojhra - 1. kolo: David Goffin (6-Belg.) - Jerzy Janowicz (Poľ.)

Tenis: Monaco do štvrťfinále turnaja ATP v Rio de Janeiro (2)

Rio de Janeiro 18. februára (TASR) - Španielsky tenista Tommy Robredo skončil v 2. kole na turnaji ATP v Rio de Janeiro, keď podľahol Rakúšanovi Andreasovi Haiderovi-Maurerovi v dvoch setoch 3:6, 2:6. dvojhra - 2. kolo: Andreas Haider-Maurer (Rak.) - Tom

Tenis: Halepová prešla cez 3. kolo na turnaji WTA v Dubaji (7)

Dubaj 18. februára (TASR) - Poľská tenistka Agnieszka Radwaňská prehrala ako nasadená päťka v 3. kole turnaja WTA v Dubaji so Španielkou Garbine Muguruzovou Blancovou hladko 4:6 a 2:6. dvojhra - 3. kolo: Garbine Muguruzová Blancová (Šp.) - Agnieszka Radw

Tenis: Kudla nestačil v 2. kole v Delray Beach na Mannarina

Tenis: Schmiedlová cez Van Uytvanckovú do osemfinále v Rio de Janeiro (4)

Rio de Janeiro 18. februára (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Rio de Janeiro. V stredajšej dvojhre 1. kola dovolila Belgičanke Alison Van Uytvanckovej uhrať len tri gemy a za 61 minút ju zdolala p

Tenis: Halepová prešla cez 3. kolo na turnaji WTA v Dubaji (6)

Tenis: Robredo skončil v 2. kole turnaja ATP v Rio de Janeiro

Tenis: Stachovskij do štvrťfinále turnaja v Marseille (4)

Tenis: Stachovskij do štvrťfinále turnaja v Marseille (3)

Tenis: Schmiedlová cez Van Uytvanckovú do osemfinále v Rio de Janeiro (3)

Tenis: Bolelli postúpil do 2. kola turnaja v Marseille (2)