Tenis: Švajčiari prvýkrát získali Davisov pohár, Federer: "Historický moment"(3)

Lille 23. novembra (TASR) - Tenisti Švajčiarska získali prvýkrát v histórii Davisov pohár. Vo finále prestížnej tímovej súťaže vyhrali v Lille nad domácim Francúzskom 3:1. O rozhodujúci tretí bod sa v úvodnej nedeľňajšej dvojhre postaral Roger Federer, k
23. 11. 2014
Tasr Více zde

Tenis-DC: Švajčiari premiérovo triumfovali v Davisovom pohári, rozhodol Federer

Lille 23. novembra (TASR) - Tenisti Švajčiarska získali prvýkrát v histórii Davisov pohár. Vo finále prestížnej tímovej súťaže vedú v Lille nad domácim Francúzskom už 3:1. O rozhodujúci tretí bod sa v úvodnej nedeľňajšej dvojhre postaral Roger Federer, k

Tenis-DC: V tretej dvojhre vyzve Federera Gasquet, Tsongu vyradil lakeť

Lille 23. novembra (TASR) - Na tretiu dvojhru finále tenisového Davisovho pohára nastúpi v drese Francúzska v nedeľu proti Rogerovi Federerovi Richard Gasquet. Ten podľa informácie agentúry Reuters vymení pôvodne nahláseného Jo-Wilfrieda Tsongu. Tsonga

Tenis-DC: Federer s Wawrinkom po triumfe: "Odviedli sme dobrú prácu" (2)

Lille 22. novembra (TASR) - Švajčiarskych tenistov delí od premiérového zisku Davisovho pohára už len jedno víťazstvo. V sobotňajšej finálovej štvorhe zdolala dvojica Roger Federer, Stan Wawrinka na antuke vo francúzskom meste Lille domáce duo Julien Ben
22. 11. 2014

Tenis-DC: Federer s Wawrinkom úspešní vo štvorhre, Švajčiari vedú 2:1

Tenis-DC: Vo štvorhre nastúpia napokon Federer s Wawrinkom

Lille 22. novembra (TASR) - Švajčiarska tenisová dvojica Roger Federer a Stan Wawrinka nastúpi v sobotňajšej štvorhre vo finále Davisovho pohára proti Francúzsku. Informovala o tom agentúra Reuters. Kapitán tímu Severin Lüthi pôvodne nominoval Marca Chi

Tenis: Simon novým trénerom Veselého: "Jirko ma oslovil osobne"

Bratislava 22. novembra (TASR) - Slovenský tréner Ladislav Simon sa stal novým koučom talentovaného českého tenistu Jiřího Veselého. Obaja naplno odštartujú vzájomnú spoluprácu 1. januára 2015. "Jirko ma oslovil osobne.

Tenis: Cibulková odletela na sústredenie na Floridu: "Do prípravy dám všetko"

Bratislava 22. novembra (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková v sobotu odletela na sústredenie na Floridu. Práve kvalitná príprava bola základom veľmi úspešnej uplynulej sezóny, v ktorej dosiahla životný úspech, keď postúpila do finále dvojhry n

Tenis: Cibulková: "V minulej sezóne som zažila najkrajšie momenty v kariére"(2)

Bratislava 21. novembra (TASR) - Najlepšími tenistami Slovenska za rok 2014 sa stali Dominika Cibulková a Martin Kližan. Cibulková triumfovala v tradičnej ankete Slovenského tenisového zväzu už po šiesty raz, zo zisku ocenenia sa tešila aj vlani, v rokoc
21. 11. 2014

Tenis-DC: Monfils zdolal Federera, vo finále Francúzsko - Švajčiarsko 1:1 (5)

Lille 21. novembra (TASR) - Po prvom dni finálového súboja o Davisov pohár remizujú francúzski tenisti na domácej antuke v Lille so Švajčiarskom 1:1. O úvodný bod pre hostí sa postaral Stan Wawrinka, ktorý v prvej piatkovej dvojhre zdolal francúzsku jedn

Tenis-DC: Monfils zdolal Federera, vo finále Francúzsko - Švajčiarsko 1:1 (4)