Tenis-Roland: Federer po triumfe nad Lackom: "Hral som útočne a agresívne" (2)

Paríž 25. mája (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko neuspel v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. V 1. kole prehral so štvrtým nasadeným Švajčiarom a šampiónom z parížskej antuky z roku 2009 Švajčiarom Rogerom Federerom hladko v tro
25. 05. 2014

Tenis-Roland: Raonič postúpil s prehľadom do 2. kola dvojhry

Paríž 25. mája (TASR) - muži - dvojhra - 1. kolo: Miloš Raonič (8-Kan.) - Nick Kyrgios (Austr.) 6:3, 7:6 (1), 6:3 laFrancúzsko-Tenis-Roland-muži-1.kolo-Raonič-výsledok

Tenis-Roland: Lacko prehral v 1. kole dvojhry s Federerom

Tenis-Roland: Schmiedlová postúpila do 2. kola dvojhry po triumfe nad Ťie Čeng

Paríž 25. mája (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa rovnako ako jej krajanka Daniela Hantuchová prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. V prvom kole na parížskej antuke zdolala skúsenú Číňanku Ťie Čeng v

Tenis-Roland: Hantuchová postúpila do 2. kola dvojhry po triumfe nad Jakšičovou

Paríž 25. mája (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. V prvom kole si na parížskej antuke ako nasadená tridsaťjednotka poradila s talentovanou Srbkou Jovanou Jakšičovou po

Tenis-Roland: Radwaňská postúpila suverénne do 2. kola dvojhry

Paríž 25. mája (TASR) - Poľská tenistka Agnieszka Radwaňská sa suverénnym spôsobom prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. V úvodnom kole si ako nasadená trojka poradila s Číňankou Šuaj Čang hladko v dvoch setoch 6

Tenis: Bouchardová získala v Norimbergu prvý singlový titul na okruhu WTA

Norimberg 4. mája (TASR) - Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová stratila na turnaji v Norimbergu len jeden set a získala svoj prvý singlový titul na okruhu WTA. Vo finále nestačila na nasadenú dvojku Češka Karolína Plíšková, ktorá jej podľahla v troch s
24. 05. 2014

Tenis: Na turnaji WTA v Štrasburgu triumfovala Portoričanka Puigová

Štrasburg 24. mája (TASR) - Víťazkou tenisového turnaja na okruhu WTA v Štrasburgu s dotáciou 250. 000 dolárov sa stala Portoričanka Monica Puigová. Vo finále si poradila so Španielkou Silviou Solerovou Espinosovou za 71 minút 6:4, 6:3. dvojhra - finále:

Tenis: Víťazom turnaja ATP v Nice druhý nasadený Lotyš Gulbis

Nice 24. mája (TASR) - Lotyšský tenista Ernests Gulbis sa stal víťazom turnaja ATP vo francúzskom Nice. Druhý najvyššie nasadený hráč "pavúka" zdolal vo finále siedmeho Argentínčana Federica Delbonisa v dvoch setoch 6:1, 7:6 (5). dvojhra - finá

Tenis-Roland: Hantuchová pred duelom s Jakšičovou: "Musím byť dobre na nohách"

Paríž 24. mája (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová sa predstaví na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži už po dvanásty raz. V nedeľu o 11.00 SEČ si v prvom kole zmeria sily s talentovanou Srbkou Jovanou Jakšičovou - finalistkou turnaja

Tenis: Kližan po triumfe v Nice: "Prihlásili sme sa tesne pred uzávierkou" (2)

Nice 24. mája (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan získal druhý deblový titul na okruhu ATP, keď spoločne s Rakúšanom Philippom Oswaldom triumfoval na antukovom turnaji vo francúzskom Nice. Slovensko-rakúsky tandem vo finále deklasoval najvyššie nasa

Tenis: Vo finále turnaja ATP v Düsseldorfe triumf Kohlschreibera

Düsseldorf 24. mája (TASR) - Nemecký tenista Philipp Kohlschreiber v sobotu zvíťazil na turnaji ATP v Düsseldorfe, keď vo finále ako nasadená jednotka zdolal Chorváta Iva Karloviča 6:2 a 7:6. Tridsaťročný Nemec získal piaty titul vo dvojhre na okruhu a p