Tenis: Gombos: "Dúfam, že challengerových finále bude čoraz viac" (2)

Cherbourg 2. marca (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos neuspel vo svojom prvom challengerovom finále v kariére. Člen Národného tenisového centra napriek sľubnému úvodu prehral v dueli o titul na turnaji v Cherbourgu (dotácia 64.000 eur) s najvyššie
02. 03. 2014

Tenis: Nadal potvrdil účasť v novom projekte Ázijskej tenisovej ligy

Bombaj 2. marca (TASR) - Španielsky tenista a svetová jednotka Rafael Nadal bude súčasťou nového projektu Ázijskej tenisovej ligy. Tá sa uskutoční pod názvom International Premier Tennis League (IPTL) premiérovo v decembri tohto roku. IPTL v nedeľu v Du

Tenis: Gombos neuspel vo finále dvojhry na challengeri v Cherbourgu

Tenis: Bulhar Dimitrov víťazom turnaja ATP v Acapulcu (2)

Acapulco 2. marca (TASR) - Bulharský tenista Grigor Dimitrov sa stal víťazom turnaja ATP v Acapulcu. V nedeľňajšom finále zdolal Kevina Andersona po troch hodinách 7:6(1), 3:6, 7:6(5). Pre Dimitrova je to druhý turnajový titul v kariére, prvý získal minu

Tenis: Bulhar Dimitrov víťazom turnaja ATP v Acapulcu

Acapulco 2. marca (TASR) - Bulharský tenista Grigor Dimitrov sa stal víťazom turnaja ATP v Acapulcu. V nedeľňajšom finále zdolal Kevina Andersona po troch hodinách 7:6(1), 3:6, 7:6(5). dvojhra - finále: Grigor Dimitrov (4-Bul.) - Kevin Anderson (5-JAR) 7

Tenis: Cibulková po zisku titulu v Acapulcu:"Finále bolo neskutočne ťažké"-SÚHRN

Acapulco 2. marca (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková získala štvrtý titul na okruhu WTA, keď v noci na nedeľu triumfovala na hardovom turnaji v mexickom Acapulcu. Vo svojom jubilejnom 10. finále dvojhry si ako nasadená jednotka poradila s Ame

Tenis: Cibulková získala v Acapulcu štvrtý titul na okruhu WTA (2)

Tenis: Najväčšie míľniky v kariére Dominiky Cibulkovej

Acapulco 2. marca (TASR) - Najväčšie míľniky v kariére slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej: v auguste 2005 vyhrala prvý turnaj ITF v portugalskom Amarante v októbri 2006 vyhrala turnaj ITF Ritro Slovak Open v bratislavskom NTC 11. júna 2007 sa prvýkr

Tenis: Cibulková získala v Acapulcu štvrtý titul na okruhu WTA

Tenis: Do finále turnaja ATP v Sao Paule Lorenzi a Delbonis (2)

Sao Paulo 1. marca (TASR) - dvojhra - semifinále: Federico Delbonis (Arg.) - Thomaz Bellucci (Br.) 6:4, 6:7 (5), 6:4, Paolo Lorenzi (Tal.)
01. 03. 2014

Tenis: Do finále turnaja ATP v Sao Paule Talian Lorenzi

Sao Paulo 1. marca (TASR) - dvojhra - semifinále: Paolo Lorenzi (Tal.) - Tommy Haas (1-Nem.) 6:3, 3:2 (Haas skrečoval) ky laBrazília-Tenis-ATP-Sao-Paulo-1/2finále-výsledok-#

Tenis: Víťazom turnaja ATP v Dubaji Federer

Dubaj 1. marca (TASR) - Švajčiar Roger Federer ovládol v sobotu tenisový turnaj ATP v Dubaji. Vo finále ukončil 11-zápasovú šnúru Čecha Tomáša Berdycha bez prehry a trojku turnaja zdolal za 121 minút 3:6, 6:4, 6:3. Na okruhu ATP si pripísal už 78. singlo