Tenis: Pcheng Šuaj a Espinosová do 2. kola na turnaji WTA v čínskom Šen-čene

Šen-čen 29. decembra (TASR) - Piata nasadená čínska tenistka Pcheng Šuaj zdolala v prvom kole na turnaji WTA v Šen-čene svoju krajanku Liou Fang-čou v dvoch setoch 6:1, 6:3. Dvojhra - 1. kolo: Pcheng Šuaj (5-Čína) - Liou Fang-čou (Čína) 6:1, 6:3, Silvia
29. 12. 2013

Tenis-Hopmanov pohár: Česko - Španielsko 3:0 v A-skupine

Perth 29. decembra (TASR) - Vynikajúci vstup majú za sebou českí tenisti na Hopmanovom pohári miešaných družstiev v austrálskom Perthe. Petra Kvitová a Radek Štěpánek vo svojom prvom zápase v A-skupine zdolali Španielsko 3:0, pričom dokopy vo dvojhrách s

Tenis: Rybáriková prehrala na Brisbane International v 1. kole s Lisickou

Brisbane 29. decembra (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková vypadla na turnaji WTA Brisbane International už v 1. kole, keď ju po setoch 6:3 a 6:4 zdolala siedma nasadená Nemka Sabine Lisická. Dvojhra - 1.kolo: Stefanie Vögeleová (Švaj.) - Ma

Tenis-Hopmanov pohár: Kanada - Austrália 2:1 v A-skupine (2)

Perth 28. decembra (TASR) - Zápasmi A-skupiny odštartoval v sobotu v austrálskom Perthe tradičný koncoročný tenisový Hopmanov pohár miešaných družstiev. V prvom zápase A-skupiny zvíťazilo Poľsko hladko nad Talianskom 3:0, Kanaďania zdolali domácich 2:1. V
28. 12. 2013

Tenis: Djokovič získal prvú trofej pod vedením Beckera (2)

Abú Zabí 28. decembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič získal prvý titul pod vedením nového trénera Borisa Beckera. Djokovič vo finále turnaja v Abú Zabí zdolal Španiela Davida Ferrera 7:5 a 6:2 a zopakoval úspech z minulého roka. "Som rád, že

Tenis: Djokovič získal prvú trofej pod vedením Beckera

Abú Zabí 28. decembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič získal prvý titul pod vedením nového trénera Borisa Beckera. Djokovič vo finále turnaja v Abú Zabí zdolal Španiela Davida Ferrera 7:5 a 6:2 a zopakoval úspech z minulého roka. Tretie miesto si

Tenis: Nadal zdolal v Abú Zabí v súboji o 3. miesto Tsongu

Abu Zabí 28. decembra (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal sa v sobotu na turnaji v Abú Zabí tešil z víťazstva. Líder mužského rebríčka zdolal v súboji o tretie miesto Francúza Jo-Wilfrieda Tsongu 7:6(5), 6:3. Nadal v piatok prekvapujúco prehral v boj

Tenis-Hopmanov pohár: Poľsko - Taliansko 3:0 v prvom zápase A-skupiny

Perth 28. decembra (TASR) - Zápasmi A-skupiny odštartoval v sobotu v austrálskom Perthe tradičný koncoročný tenisový Hopmanov pohár miešaných družstiev. V prvom zápase A-skupiny zvíťazilo Poľsko hladko nad Talianskom 3:0. V úvodnej dvojhre získala prvý bo

Tenis: Andrej Martin prehral v 1.kole kvalifikácie o postup na turnaj v Chennai

Chennai 28. decembra (TASR) - Slovenský tenista Andrej Martin nezvládol súboj 1. kola kvalifikácie o postup do hlavnej súťaže na turnaji ATP World Tour v indickom Chennai (tvrdý povrch, 459. 149 dolárov). Nad sily piateho nasadeného Slováka bol Rus Michai

Tenis: Simon namiesto zraneného Tipsareviča na exhibíciu v Melbourne

Melbourne 28. decembra (TASR) - Francúz Gilles Simon nahradí zraneného Janka Tipsareviča na exhibičnom tenisovom podujatí AAMI Classic v Melbourne, ktorý je generálkou na Australian Open. Informovala agentúra dpa. Bývalý šiesty hráč sa stane súčasťou os

Tenis: Federera povedie Stefan Edberg

Ženeva 27. decembra (TASR) - Švajčiarskeho tenistu Rogera Federera povedie v budúcej sezóne Stefan Edberg. Ich spolupráca odštartuje v januári na turnaji Australian Open. ?Stefan bol v detstve mojim idolom,? cituje 17-násobného grandslamového šampióna i
27. 12. 2013

Tenis: Djokovičovi sa v Abú Zabí pod vedením Beckera darí

Abú Zabí 27. decembra (TASR) - Boris Becker úspešne odštartoval spoluprácu so srbským tenistom Novakom Djokovičom. Druhý muž svetového rebríčka zdolal v semifinále na exhibičnom turnaji v Abú Zabí Francúza Jo-Wilfrieda Tsongu 7:6 (7:5) a 6:3. V sobotňaj