Tenis: Cibulková neuspela v osemfinále dvojhry na turnaji WTA v Tokiu (11)

Tokio 25. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková rovnako ako jej krajanka Magdaléna Rybáriková neuspela v osemfinále dvojhry na turnaji WTA v Tokiu. Ako nasadená šestnástka prehrala s dvojkou "pavúka" Poľkou Agnieszkou Radwaňs
25. 09. 2013
Tasr Více zde

Tenis: Delbonis postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Kuala Lumpur (2)

Kuala Lumpur 25. septembra (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Federico Delbonis (Arg.) - Vasek Pospisil (7-Kan.) 7:6 (2), 7:6 (1) dvojhra - 1. kolo: Marcos Baghdatis (Cypr.) - Carlos Berlocq (Arg.)

Tenis: Južnyj postúpil do 2. kola turnaja ATP v Bangkoku (4)

Bangkok 25. septembra (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Feliciano Lopez (6-Šp.) - Go Soeda (Jap.) 7:6 (5), 6:3, Igor Sijsling (Hol.)

Tenis: Feliciano Lopez postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Bangkoku (3)

Tenis: Šafářová ďalšou štvrťfinalistkou turnaja WTA v Tokiu (10)

Tokio 25. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková si na turnaji WTA v Tokiu štvrťfinále nezahrá. V osemfinálovom súboji bola nad jej sily nasadená štvorka Dánka Caroline Wozniacka, ktorá Rybárikovú zdolala hladko dvakrát 6:1. Bývalá sv

Tenis: Baghdatis s Tursunovom postúpili do 2.kola turnaja ATP v Kuala Lumpur (2)

Kuala Lumpur 25. septembra (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Marcos Baghdatis (Cypr.) - Carlos Berlocq (Arg.) 7:6 (3), 6:3, Dmitrij Tursunov (6-Rus.)

Tenis: Sijsling postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Bangkoku (2)

Bangkok 25. septembra (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Igor Sijsling (Hol.) - Robin Haase (Hol.) 6:7 (7), 6:4, 7:6 (2) dvojhra - 1. kolo: Denis Istomin (Uzb.)

Tenis: Wozniacka po triumfe nad Rybárikovou: "Hrala som veľmi dobre" (9)

Tenis: Istomin postúpil do 2. kola turnaja ATP v Bangkoku (2)

Bangkok 25. septembra (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Denis Istomin (Uzb.) - Jeong Suk-Young (Kór. rep.)

Tenis: Venus Williamsová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Tokiu (8)

Tokio 25. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková si na turnaji WTA v Tokiu štvrťfinále nezahrá. V osemfinálovom súboji bola nad jej sily nasadená štvorka Dánka Caroline Wozniacka, ktorá Rybárikovú zdolala hladko dvakrát 6:1. O prekvap

Tenis: Sousa postúpil do 2. kola turnaja ATP v Kuala Lumpur

Kuala Lumpur 25. septembra (TASR) - Portugalský tenista Joao Sousa sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v malajzijskej metropole Kuala Lumpur. V úvodnom kole si poradil s Američanom Ryanom Harrisonom hladko v dvoch setoch 6:3 a 6:2. dvojhra -

Tenis: Lu Yen-Hsun postúpil na turnaji v Bangkoku do 2. kola

Bangkok 25. septembra (TASR) - Do 2. kola postúpil na tenisovom turnaji ATP v Bangkoku Lu Yen-Hsun z Taiwanu po tom, čo v prvom vyhral nad Rusom Jevgenijom Donským 6:3, 6:2. dvojhra - 1. kolo Lu Yen-Hsun (Taiwan) - Jevgenij Donskoj (Rus.) 6:3, 6:2 goThaj