Tenis-Fed: Ohlasy srbských médií na prehru 2:3 so Slovenskom v Niši

Belehrad 11. februára (TASR) - Ohlasy srbských médií na prehru 2:3 so Slovenskom v Niši v zápase 1. kola svetovej skupiny tenisového Pohára federácie: Blic: "Doloncová v slzách, Srbsko čaká baráž o udržanie sa vo svetovej skupine. Slovensko oslavuje
11. 02. 2013

Tenis-Fed: Lipták po triumfe v Niši o skvelom tíme, Cibulková sa teší na Moskvu

Niš 11. februára (TASR) - Slovensko má v tenisovom Pohári federácie opäť tím, ktorý môže pomýšľať na viac ako na boj o zotrvanie vo svetovej skupine. Zmes skúsenosti s mladíckou dravosťou slávila v srbskom Niši úspech a po 11 rokoch priniesla vytúžený po

Tenis: Nadalove prehry vo Viňa del Mar vo finále dvojhry i štvorhry

Viňa del Mar 11. februára (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal svoj návrat na kurty po niekoľkomesačnom zranení a ďalších zdravotných problémoch vo Viňa del Mar nekorunoval plným úspechom. Vo finále dvojhry podľahol po tuhom boji nenasadenému Argentín

Tenis: Hantuchová videla v Čepelovej seba ako fedcupovú "zelenáčku"

Niš 10. februára (TASR) - Slovenská fedcupová rekordérka Daniela Hantuchová si pri sledovaní trojsetovej drámy Jany Čepelovej v srbskom Niši spomenula na časy, keď bola v prestížnej tímovej súťaži sama "zelenáčkou". Odchovankyňu košického tenis
10. 02. 2013

Tenis-Fed: Česko, Rusko a Taliansko do semifinále - SÚHRN

Bratislava 10. februára (TASR) - Tím českých tenistiek postúpil do semifinále 1. kola svetovej skupiny Pohára federácie bez straty bodu, keď vo štvrťfinále zdolal Austráliu 4:0. Posledný bod vybojovali v nedeľňajšej štvrohre Andrea Hlaváčková s Luciou Hr

Tenis-Fed: Lipták po postupe do semifinále: "Dievčatá si to zaslúžili" - SUHRN

Niš 9. februára (TASR) - Slovenské tenistky sa po 11 rokoch prebojovali do semifinále svetovej skupiny Pohára federácie, keď v dueli 1. kola vyhrali v Niši nad domácim Srbskom 3:2. O rozhodujúci tretí bod pre tím kapitána Mateja Liptáka na tvrdom povrchu

Tenis-Fed: Lipták po postupe do semifinále: "Dievčatá si to zaslúžili"

Tenis: Čilič víťazom turnaja ATP v Záhrebe

Záhreb 10. februára (TASR) - Chorvátsky tenista Marin Čilič sa stal víťazom turnaja ATP v Záhrebe (dotácia 410. 220 eur), keď v nedeľňajšom finále zdolal Rakúšana Jürgena Melzera hladko v dvoch setoch 6:3 a 6:1. dvojhra - finále: Marin Čilič (1-Chor.) -

Tenis: Polášek získal v Záhrebe jubilejný desiaty deblový titul (2)

Záhreb 10. februára (TASR) - Slovenský tenista Filip Polášek získal jubilejný desiaty deblový titul na okruhu ATP, keď spoločne s Rakúšanom Julianom Knowlem triumfoval na halovom turnaji v chorvátskom Záhrebe. Vo finále si ako nasadené dvojky poradili s

Tenis-Fed: Slovenky postúpili do semifinále svetovej skupiny, pôjdu do Ruska (2)

Niš 9. februára (TASR) - Slovenské tenistky sa prebojovali do semifinále svetovej skupiny Pohára federácie, keď v dueli 1. kola vyhrali v Niši nad domácim Srbskom už 3:1. O rozhodujúci tretí bod pre tím kapitána Mateja Liptáka na tvrdom povrchu v hale Ča

Tenis-Fed: Taliansko - USA 2:2 po nedeľňajších dvojhrách (3)

Bratislava 10. februára (TASR) - V dueloch medzi Ruskom a Japonskom 1. kola svetovej skupiny Pohára federácie tenistiek v Moskve nerozhodli ani nedeľňajšie dvojhry a stav je vyrovnaný 2:2. Po oboch úspešných sobotňajších dvojhrách českého tímu vybojovala