Tenis-DC: Španieli v Davis Cupe skončili, Kanada vo štvrťfinále s Talianmi (10)

Bratislava 3. februára (TASR) - Tenisti Kazachstanu, ktorí vyhrali v dueli 1. kola nad Rakúskom 3:1 postúpili do štvrťfinále svetovej skupiny Davisovho pohára, v ktorom sa stretnú s Českom. O postupe obhajcov z Česka rozhodol v nedeľu Tomáš Berdych, ktor
03. 02. 2013

Tenis-DC: Brazílčania v USA vyrovnali na 2:2, Belluci zdolal Isnera (9)

Tenis-DC: Taliani zdolali Chorvátov 3:2 a postúpili do štvrťfinále (8)

Tenis-DC: Nemci prehrali v Buanos Aires 0:5 (7)

Tenis-DC: Česi a Srbi s víťazstvami 3:2 do štvrťfinále (6)

Tenis-DC: Mečíř po prehre 2:3 na Ukrajine: "Kližan nám veľmi chýbal" (2)

Kremenčuk 3. februára (TASR) - Slovenskí tenisti prehrali v zápase 1. kola 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára v Kremenčuku s domácou Ukrajinou 2:3 a po piaty raz za sebou ich čakajú záchranárske práce. O triumfe Ukrajincov na tvrdom povrchu G

Tenis-DC: Slováci prehrali na Ukrajine 2:3 a opäť ich čakajú záchranárske práce

Tenis-DC: Taliansko - Chorvátsko 2:2, Čilič jasne zdolal Seppiho (5)

Astana 3. februára (TASR) - Tenisti Kazachstanu, ktorí vyhrali v dueli 1. kola nad Rakúskom 3:1 postúpili do štvrťfinále svetovej skupiny Davisovho pohára, v ktorom sa stretnú s Českom. O postupe obhajcov z Česka rozhodol v nedeľu Tomáš Berdych, ktorý zd

Tenis-DC: Obhajca z Česka do štvrťfinále, Berdych zdolal Wawrinku (4)

Tenis-DC: Obhajca z Česka do štvrťfinále, Berdych zdolal Wawrinku (3)

Tenis: Nemka Barthelová víťazkou turnaja WTA v Paríži

Paríž 3. februára (TASR) - Najvyššie nasadená Talianka Sara Erraniová prehrala vo finále tenisového turnaja WTA v Paríži, keď v nedelu nestačila na Nemku Monu Barthelovú. Tá ju na podujatí s dotáciou 690. 000 amerických dolárov zdolala vo dvoch setoch 7:

Tenis-DC: Proti Andrejovi Martinovi Marčenko namiesto Stachovského

Kremenčuk 3. februára (TASR) - Ukrajinský kapitán Michail Filima urobil pred záverečnou dvojhrou zápasu 1. kola 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára tenisových družstiev proti Slovensku zmenu v nominácii. Namiesto Sergija Stachovského nastúpi p