• TIPOS

JTBSO: Fotogaléria finále dvojhry

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » JTBSO: Fotogaléria finále dvojhry

V nedeľu popoludní vyvrcholil finálovým zápasom dvojhry ženský turnaj kategórie ITF WTT W75 pod názvom J&T Banka Slovak Open 2024. Víťazkou sa stala stále iba pätnásťročná hráčka Národného tenisového centra Mia Pohánková, ktorá v súboji dvoch držiteliek voľnej karty zvíťazila nad Renátou Jamrichovou 2:6, 6:4, 6:2 za 124 minút. Diváci v Peugeot aréne Národného tenisového centra sledovali skvelý tenis, ktorý objektívom zachytil fotograf Roman Benický.

JTBSO: Fotonávrat k slovenskému finálovému zápasu

Finálový duel dvoch slovenských tínedžeriek a držiteliek voľnej karty medzi Miou Pohánkovou a Renátou Jamrichovou vyhrala mladšia Mia. V súboji o titul otočila vývoj zápasu a zvíťazila 2:6, 6:4, 6:2. Stále iba pätnásťročná hráčka Národného tenisového centra sa stala najmladšou víťazkou turnaja v 24-ročnej histórii medzinárodných majstrovstiev Slovenska žien v tenise.

14. 10. 2024
Tenis doma Více zde

JTBSO: Riaditeľ turnaja hodnotí...

Riaditeľ turnaja J&T Banka Slovak Open 2024 Igor Moška bol s priebehom aj vyvrcholením 24. medzinárodných majstrovstiev Slovenska v tenise žien spokojný. Do finále dvojhry sa prebojovali dve mladé talentované slovenské hráčky Renáta Jamrichová a Mia Pohánková, ktoré v súboji o titul predvádzali v Peugeot aréne Národného tenisového centra naozaj skvelý tenis. Vo finále štvorhry malo Slovensko taktiež zastúpenie, Katarína Kužmová s Ninou Vargovou síce na titul nedosiahli, no taktiež sa prezentovali veľmi pekným tenisom.

13. 10. 2024

Mia: Atmosféra bola neskutočná

Mia Pohánková sa stala stala najmladšou víťazkou medzinárodných majstrovstiev Slovenska žien v tenise a dala si tak krásny darček k blížiacim sa 16. narodeninám, ktoré oslávi 21. októbra. Stále iba pätnásťročná hráčka Národného tenisového centra štartovala na turnaji J&T Banka Slovak Open vďaka voľnej karte od organizátorov, pričom to bol iba jej tretí turnaj medzi ženami. Vo finále  si poradila s Renátou Jamrichovou 2:6, 6:4, 6:2.

JTBSO: Pohánková získala titul!

Pätnásťročná hráčka Národného tenisového centra Mia Pohánková (na snímke vpravo) sa stala víťazkou dvojhry na turnaji J&T Banka Slovak Open 2024. Vo finále zdolala krajanku Renátu Jamrichovú 2:6, 6:4, 6:2 za 124 minút a dosiahla životný úspech. Pre zverenku trénera Róberta Gašparetza a kondičného Kristiána Cupáka to bol iba tretí turnaj na ženskom okruhu ITF. Z bratislavského NTC si odnáša 75 bodov do svetového rebríčka WTA, v ktorého onlajn vydaní figuruje na 515. mieste.

JTBSO: Fotogaléria 12. októbra 2024

Slovenské tenistky Renáta Jamrichová a Mia Pohánková zvíťazili v sobotu v semifinálových zápasoch dvojhry a postúpili do nedeľňajšieho finále. Na centrálnom dvorci Peugeot arény Národného tenisového centra si o titul vo štvorhre zahrali Katarína Kužmová s Ninou Vargovou, ktoré nestačili na holandsko-ruský pár Isabelle Haverlagová, Jelena Pridankinová. Celé dianie sledoval objektív Romana Benického.

Všetky dôležité informácie o turnaji, livescore, livestream, pavúky, program dňa a fotogalériu nájdete na oficiálnej turnajovej stránke www.jtbankaslovakopen.sk.

12. 10. 2024

JTBSO: Slovenky v debli bez titulu

Katarína Kužmová s Ninou Vargovou nezískali titul vo štvorhre na turnaji J&T Banka Slovak Open 2024. Vo finále nestačili na tretiu nasadenú holandsko-ruskú dvojicu Isabelle Haverlagová, Jelena Pridankinová a podľahli jej 5:7, 2:6 za 77 minút. Pre slovenský pár je to vôbec prvá spoločná prehra vo štvorhre. Doposiaľ spolu štartovali na troch turnajoch, prvé dva (v Monastire a Trnave) dokázali vyhrať. Obe mladé domáce hráčky sa vďaka finálovej účasti posunú do tretej stovky deblového rebríčka WTA.