Nováková víťazkou dvojhry na TEJT 3 U16 v Piešťanoch

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Nováková víťazkou dvojhry na TEJT 3 U16 v Piešťanoch

Viktória Nováková získala singlový titul na medzinárodnom turnaji TEJT 3 do 16 rokov v Piešťanoch (10. - 16. júl). Druhá nasadená hráčka si vo finále poradila s jednotkou pavúka Sofiou Barháčovou, ktorú zdolala 6:3, 6:2. Titul vo štvorhre si vybojovali Ivana Daubnerová s Hanou Georgievskou, ktoré vo vyrovnanom finále zdolali Barháčovú s Novákovou 3:6, 6:4, 10-7.

Fotogaléria

•

•

Vložené: 23. 07. 2023       Kategória: Tenis doma

Medzinárodný turnaj TEJT 3 do 14 rokov v Žiline

V týždni od 15. júla 2024 sa na dvorcoch TK Žilina koná medzinárodný turnaj kategórie TEJT 3 chlapcov a dievčat do 14 rokov. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

18. 07. 2024
Tenis doma Více zde

Adamča a Bartáková víťazmi áčka mladšieho žiactva v Žiline

Martin Adamča (TK Kúpele Piešťany) a Ella Bartáková (TK Slávia STU Bratislava) sa stali víťazmi dvojhry na áčkovom turnaji mladšieho žiactva v Žiline. Adamča si vo finále poradil s Maximilianom Kimakom (TJT Michalovce) a zvíťazil hladko 6:1, 6:1. Chlapci sa spolu tešili z deblového titulu, vo finále zdolali pár Michal Krnáč s Mariánom Kurhajcom (obaja TK Slovan Bratislava) 6:2, 6:0.

08. 07. 2024

Víťazi MSR seniorov v jednotlivých kategóriách

Na dvorcoch TK Kúpele Piešťany sa v termíne 5. a 6. júla konali majstrovstvá Slovenska seniorov. Medzi mužmi sa víťazmi jednotlivých kategórií vo dvojhre stali: 35+ Lukáš Jeleník, 45+ Peter Ondrej, 50+ Vladimír Jaškovič, 55+ Patrik Drozd, 60+ Ján Župa, 65+ Marián Schwarzbacher, 70+ Tomáš Makovický, 75+ Jordán Žufka. Vo štvorhre si titul vybojovali: 35+ Lukáš Jeleník, Juraj Kramár, 45+ Patrik Drozd, Vladimír Jaškovič, 55+ Marián Schwarzbacher, Jaroslav Čierny, 65+ Tomáš Makovický, Vladimír Taraba.

06. 07. 2024

Baranec a Baraniaková víťazmi áčka dospelých v Piešťanoch

Dušan Baranec a Ema Baraniaková (obaja TK Kúpele Piešťany) získali titul vo dvojhre na áčkovom turnaji dospelých v Piešťanoch. Baranec si vo finále mužov poradil so Samuelom Stolárikom (MŠK Poprad-Tatry) a zdolal ho 6:4, 6:1. Stolárik sa z titulu tešil vo štvorhre, po boku Pavla Keľa (TKM Betliar) vyhrali vo finále nad domácou dvojicou Dušan Baranec, Dominik Mačej 6:3, 6:4.

05. 07. 2024

TEJT 3 U14 Zvolen Green Grass aj so slovenskými víťazmi

V týždni od 24. júna 2024 sa uskutočnil medzinárodný turnaj kategérie TEJT 3 chlapcov a dievčat do 14 rokov pod názvom Zvolen Green Grass 2024. V dievčenskom finále zvíťazila tretia nasadená Riana Rusnačková nad Sophiou Riszdorferovou hladko 6:1, 6:0. Po boku Vivien Čemanovej pridala Rusnačková titul aj vo štvorhre, v čisto slovenskom finále zdolali pár Lara Lenártová, Viktória Neštická 6:1, 6:3.

01. 07. 2024

Melaga a Hradecká víťazmi áčka dorastu v Humennom

Samuel Melaga (Lieskovský tenisový klub-LTC) a Lucia Hradecká (TK Slávia SPU Nitra) získali titul vo dvojhre na áčkovom turnaji dorastu v Humennom. Melaga si vo finále poradil s Nikolasom Paulovičom (TK Slovan Bratislava) 6:4, 6:4. Paulovič si vybojoval titul vo štvorhre, spolu so Sebastiánom Paulovčákom (TJT Michalovce) zdolali vo finále pár Samuel Melaga, Xavier Jakubovič (TC EMPIRE Trnava) 6:4, 4:6, 10-4.