Víťazmi Tóthová a Schwarc

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Víťazmi Tóthová a Schwarc

Na dvorcoch TK Kúpele Piešťany boli na letných majstrovstvách Slovenska mladšieho žiactva vo dvojhre najúspešnejší David Schwarc (TC Empire Trnava) a Emma Tóthová (TK Slovan Bratislava), ktorá bola po boku klubovej kolegyne Iriny Balus zlatá aj vo štvorhre. Štvorhru chlapcov vyhrali  Michal Krajčí, Simon Norrman (TK Mladosť Košice/TŠP Petržalka).

Fotogaléria

• Finalistka Filipková, víťazka Tóthová

Finalistka Filipková, víťazka Tóthová

Vložené: 02. 06. 2017       Kategória: Tenis doma

Medzinárodný turnaj TEJT 1 do 16 rokov v Humennom

V týždni od 30. septembra 2024 sa na dvorcoch 1. TC Humenné uskutoční medzinárodný turnaj kategórie TEJT 1 chlapcov a dievčat do 16 rokov. Hráči sa na turnaj stále môžu prihlásiť, uzávierka prihlášok je v utorok 3. septembra. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

31. 08. 2024
Tenis doma Více zde

Medzinárodný turnaj TEJT 3 do 14 rokov v Slovenskej Ľupči

V týždni od 2. septembra 2024 sa na dvorcoch ŠK Pepas Slovenská Ľupča uskutoční medzinárodný turnaj kategórie TEJT 3 chlapcov a dievčat do 14 rokov. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

M SR družstiev 35+ vyhral TK Slávia Filozof Bratislava

Titul majstra Slovenska družstiev vo vekovej kategórii 35+ si vybojoval TK Slávia Filozof Bratislava. Vo finále si poradil s domácim družstvom TK Kúpele Piešťany 4:0. Za víťazný tím nastúpili Marek Semjan, Michal Milko, Viktor Bruthans a Jakub Berthoty, kapitánom bol Marek Semjan. Na treťom mieste skončilo družstvo ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice, ktoré si poradilo s TK Slávia STU Bratislava rovnako 4:0.

28. 08. 2024

Medzinárodný turnaj TEJT 3 do 14 rokov v Banskej Bystrici

V týždni od 26. augusta 2024 sa na dvorcoch TC BASELINE Banská Bystrica koná medzinárodný turnaj kategórie TEJT 3 chlapcov a dievčat do 14 rokov. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

25. 08. 2024

M SR družstiev: Zvíťazili starší žiaci ŠK Pepas Slovenská Ľupča

Starší žiaci ŠK Pepas Slovenská Ľupča sa stali majstrami Slovenska družstiev. Na dvorcoch TK Slávia STU Bratislava zdolali vo finále TK Kúpele Piešťany najtesnejším rozdielom 4:3. Za víťazný tím nastúpili vo finále Richard Križan, Alexandr Tiutčenko, Filip Čierny, Matúš Papuščák a Lukáš Uram. Kapitánom bol Matej Stanko. Cenu víťazom odovzvdával prezident Slovenského tenisového zväzu Miloslav Mečíř.

Na treťom mieste skončilo domáce družstvo TK Slávia STU Bratislava po víťazstve nad TK Petržalka 4:3.

Majstrovstvá Slovenska družstiev seniorov 45+

Majstrovstvá Slovenska družstiev seniorov vo vekovej kategórii 45+ sa uskutočnia v termíne od 30. augusta do 1. septembra 2024 na dvorcoch TK Kúpele Piešťany. O titul bude bojovať osem tímov, viac informácií TU.